Aktualijos

Nepaprasta dovana mokytojams

 Visi atvykusieji gavo nuostabią dovaną – neįprastoje erdvėje, Šiluvos Švč. Mergelės Marijos gimimo bazilikoje, operos solisto Liudo Mikalausko koncertinę programą „Tėvo Stanislovo laiškai“.

Prieš koncertą visus susirinkusius pasveikino Šiluvos parapijos klebonas Erastas Murauskas, priminęs, kad šiemet, Valstybės atkūrimo šimtmečio metais, pažymimos ir kunigo,  Lietuvos pasipriešinimo sovietinei okupacijai veikėjo Tėvo Stanislovo šimtosios gimimo metinės.

Liudo Mikalausko atlikta programa nuskambėjo kaip dvasingumo pamoka apie gyvenimo misiją ir tarnystę. Pamoka nepaliko abejingų, atgimė prisiminimai apie Tėvą Stanislovą, ašarą spaudė tokios pažįstamos ir tokios gražios dainos apie Lietuvą…

Po koncerto nusipelniusiems rajono mokytojams buvo įteiktos padėkos. Mero padėkomis apdovanotos ir mūsų gimnazijos mokytojos – Genovaitė Unikauskienė, Edita Lukošienė, Audra Samienė ir Jolanta Jonaitienė. Direktorė Danutė Janukienė apdovanota LR Seimo vicepirmininko Arvydo Nekrošiaus padėka. 
Ankstesni įrašai


Man dažnai dar prisimena suolai Ir kreida aprašyta lenta.

Spalio 3 d. 10 mūsų gimnazijos mokytojų klausėsi koncerto, skirto Tarptautinei Mokytojų dienai paminėti. Koncertas, kuriame nuostabius kūrinius atliko Merūnas Vitulskis, Dagna Kondratavičiūtė ir Kauno simfoninis orkestras, vyko Kaune, „Žalgirio“ arenoje. Šventę vedė šmaikštusis renginių vedėjas, aktorius ir režisierius Andrius Žurauskas.

 

Trečiadienį 3a klasės mokiniai dalyvavo užsiėmime „Ar patinka gimnazijos biblioteka?“. Jo metu trečiokai pakartojo jau turimas žinias apie tai, ką galime sužinoti iš knygos viršelio. Bibliotekininkė Lina Pocienė papasakojo daug naujų ir dar nežinomų dalykų.  Įgytas žinias mokiniai įtvirtino atlikdami įdomias užduotis. Po užsiėmimo vaikai džiaugėsi savo atliktais darbais ir dėkojo bibliotekininkėms.

Spalio 2 dieną 7a klasės rytmetys praėjo labai žaismingai. Septintokės Lyja ir Vėja nutarė surengti žaidimą „Ką žinai apie Europą?“. Susiskirstę komandomis klasės draugai turėjo prisiminti Europos Sąjungos šalis, jų vėliavas ir sostines. Ačiū sesutėms už iniciatyvą paįvairinti klasės rytmečius. 

Gimnazija Jau antri metai dalyvauja projekte „Mokyklos – Europos parlamento ambasadorės. Programos tikslas – skatinti mokyklos bendruomenės aktyvų domėjimąsi Europos Sąjungos (ES) sprendimais ir aktualijomis, o ypač Europos Parlamento (EP) vaidmeniu Europos demokratijoje.