Aktualijos

Konstitucijos egzaminas

Spalio 4 d. gimnazijoje vyko Konstitucijos egzaminas. 30 gimnazistų pasitikrino savo žinias apie aukščiausią valstybės įstatymą. Daugiausiai taškų surinkę mokiniai dalyvaus II konkurso etape. Linkime sėkmės.
Ankstesni įrašai


Spalio 5 dieną, Tarptautinės mokytojo dienos proga, gimnazijoje vyko netradicinės pamokos. 

Spalio 4 dieną visus rajono ugdymo įstaigų vadovus ir mokytojus Raseinių r. savivaldybė pakvietė į Šiluvą kartu švęsti Tarptautinės mokytojo dienos. 

Man dažnai dar prisimena suolai Ir kreida aprašyta lenta.

Spalio 3 d. 10 mūsų gimnazijos mokytojų klausėsi koncerto, skirto Tarptautinei Mokytojų dienai paminėti. Koncertas, kuriame nuostabius kūrinius atliko Merūnas Vitulskis, Dagna Kondratavičiūtė ir Kauno simfoninis orkestras, vyko Kaune, „Žalgirio“ arenoje. Šventę vedė šmaikštusis renginių vedėjas, aktorius ir režisierius Andrius Žurauskas.

 

Trečiadienį 3a klasės mokiniai dalyvavo užsiėmime „Ar patinka gimnazijos biblioteka?“. Jo metu trečiokai pakartojo jau turimas žinias apie tai, ką galime sužinoti iš knygos viršelio. Bibliotekininkė Lina Pocienė papasakojo daug naujų ir dar nežinomų dalykų.  Įgytas žinias mokiniai įtvirtino atlikdami įdomias užduotis. Po užsiėmimo vaikai džiaugėsi savo atliktais darbais ir dėkojo bibliotekininkėms.