Aktualijos

Ketvirtokai Vilniuje

Mūsų laukė finaliniame projekto „Išjudink kitus 2018“ renginyje. Prieš tai buvome nusiuntę namų darbus:  filmuką ir kūno kultūros pamokos aprašą. Nuo 10 val. pradėjome veiklų maratoną. Reikėjo didžiuliame Lietuvos vaikų ir jaunimo centro pastate rasti 7 stoteles, kuriose mūsų laukė sportininkai, treneriai, karo akademijos kursantai su savo užduotimis. Mūsų mokiniai buvo labai aktyvūs, viską stengėsi atlikti puikiai, nes galvojome, kad tai turės reikšmės apdovanojimams. Bet pasirodė, kad organizatorių sumanymas buvo kaip galima įdomiau sudėlioti įvairias veiklas ir išjudinti visus dalyvius, o mūsų nusiųstas filmukas tapo 2 vietos laimėtoju. Tuo labai džiaugėmės, nes iš organizatorių sulaukėme daug gražių žodžių. Visi dalyviai buvo apdovanoti organizatorių dovanų maišeliais, komanda gavo diplomą, įdomių leidinių, o kariūnai dar papildomai mus apdovanojo. 

Būti Vilniuje ir nepakilti į Gedimino pilies bokštą? Kad ir kaip buvome nuvargę, bet aplankėme sostinės simbolį, pasigrožėjome Valdovų rūmais. Vilniaus arkikatedroje pabuvome tylūs, susikaupę.

Namo grįžome pavargę, bet pilni įspūdžių ir geros nuotaikos.
Ankstesni įrašai


Spalio 25 dieną 8-IV klasių mokiniai dalyvavo karjeros festivalyje. Gimnazistai turėjo galimybę išgirsti 16 sėkmės istorijų apie tai,  kaip planuoti karjerą, pagal kokius kriterijus rinktis studijų kryptį ir ką daryti jau šiandien, kad galėtum būti sėkmingu ateityje. 

Įgyvendinant projektą „Ekspediciją po gimtąjį kraštą“ spalio 26 d. minėjome poeto Simono Stanevičiaus gimtadienį. Kiekvienais metais mūsų gimnazijoje jau tradicija tapo šią dieną veiklas organizuoti neįprastai. Šiemet kultūros paveldo dienos tema – „Lietuvių kalba kitaip“ . 5-IV klasių mokiniai turėjo galimybę dalyvauti žygyje ir  apsilankyti 6 lietuvių kalbos stotelėse, sudalyvauti netradicinėse pamokėlėse, kurias vedė kai kurie gimnazistai.

Spalio 26 d. du mūsų gimnazijos mokiniai - Vakarė Jokubauskaitė (8 a klasė) ir Deivydas Remeikis (2 a klasė) buvo pakviesti dalyvauti rajono bendrojo ugdymo įstaigų mokinių piešinių konkurse „Auksinis ruduo“ apdovanojimų šventėje. Abu mūsų mokiniai apdovanoti paskatinamaisiais prizais. Džiaugiamės dailininkais ir dėkojame organizatoriams už renginį. 

Spalio 25 d. gimnazijoje vyko projekte „Renkuosi mokyti – mokyklų kaitai“ dalyvaujančių mokyklų vadovų konsultacija. Lektorė Rūta Gudmonaitė pasidalino patirtimi  apie žmonių ir komandų motyvavimą per įgalinimą.

Tradiciškai paskutinio kiekvieno mėnesio ketvirtadienio vakarą gimnazijoje renkasi Tėvų komiteto nariai aptarti praėjusio mėnesio aktualijas, ateinančio mėnesio planus, pasitarti dėl vienokios ar kitokios iniciatyvos. Šį kartą tarp svarstytų 10 klausimų buvo ir Tėvų komiteto pirmininko rinkimai.