Aktualijos

Jaunųjų šaulių stovykla Žaiginyje

Šį kartą visi rinkomės Žaiginio Pranciškaus Šivickio mokykloje - daugiafunkciame centre. Stovyklos metu  jaunieji šauliai patobulino I pakopos veiklų įgūdžius, ugdė tautinės savimonės jausmus. Mokėsi mazgų rišimo technikos, susipažino su maisto gaminimo būdais lauko sąlygomis. Dalyvavo paskaitose  apie  radijo ryšį, palapinsiausčių statymą,  koordinačių nustatymą ir mediciną bei apie patrulio bazę. Vyko pratybos miške, teko išbandyti savo fizines jėgas keliantis per upę. Geros nuotaikos nesugadino ir užklupęs smarkus lietus. Sekmadienį visi šauliai dalyvavo šv. Mišiose Žaiginio Šv. Antano Paduviečio bažnyčioje. Stovykla visiems labai patiko, gavę daug teorinių ir praktinių žinių grįžome saugiai į Viduklę, su mintimis mokyti kitus mūsų šauliukus. Mūsų buvo daug ir mūsų širdys plakė vienu ritmu!
Ankstesni įrašai


Spalio 26 d., dar su tamsa, mes, ketvirtokai su mokytojomis išvyko į Vilnių. 

Spalio 25 dieną 8-IV klasių mokiniai dalyvavo karjeros festivalyje. Gimnazistai turėjo galimybę išgirsti 16 sėkmės istorijų apie tai,  kaip planuoti karjerą, pagal kokius kriterijus rinktis studijų kryptį ir ką daryti jau šiandien, kad galėtum būti sėkmingu ateityje. 

Įgyvendinant projektą „Ekspediciją po gimtąjį kraštą“ spalio 26 d. minėjome poeto Simono Stanevičiaus gimtadienį. Kiekvienais metais mūsų gimnazijoje jau tradicija tapo šią dieną veiklas organizuoti neįprastai. Šiemet kultūros paveldo dienos tema – „Lietuvių kalba kitaip“ . 5-IV klasių mokiniai turėjo galimybę dalyvauti žygyje ir  apsilankyti 6 lietuvių kalbos stotelėse, sudalyvauti netradicinėse pamokėlėse, kurias vedė kai kurie gimnazistai.

Spalio 26 d. du mūsų gimnazijos mokiniai - Vakarė Jokubauskaitė (8 a klasė) ir Deivydas Remeikis (2 a klasė) buvo pakviesti dalyvauti rajono bendrojo ugdymo įstaigų mokinių piešinių konkurse „Auksinis ruduo“ apdovanojimų šventėje. Abu mūsų mokiniai apdovanoti paskatinamaisiais prizais. Džiaugiamės dailininkais ir dėkojame organizatoriams už renginį. 

Spalio 25 d. gimnazijoje vyko projekte „Renkuosi mokyti – mokyklų kaitai“ dalyvaujančių mokyklų vadovų konsultacija. Lektorė Rūta Gudmonaitė pasidalino patirtimi  apie žmonių ir komandų motyvavimą per įgalinimą.