Aktualijos

Ištrauka iš mokyklinio dienoraščio

Mokinių tarybos nariai mokytojus pakvietė tapti mokiniais. Mokytojai linksmai pradėjo dieną pramogų salėje, kurioje, skatinant sveiką gyvenimo būdą, vyko mankšta. Visi buvo smagūs ir aktyvūs. Po apšilimo mokytojai buvo šventiškai sutikti konferencijų salėje, kur jų laukė karšta arbata, naminiai pyragai ir nuoširdūs mokinių sveikinimai. Vėliau mokiniai, įsikūniję į mokytojo vaidmenį, visus pakvietė į dvi informacinių technologijų pamokas, kuriose patikrino mokytojų IT kompetencijas, žaidžiant poromis kompiuterinius žaidimus bei sprendžiant žinių testus, gerokai teko galvas pasukti ir sprendžiant užduotį apie ZIN archeologinį miestą. Nelengva būti šiuolaikiniu mokiniu! 4 pamoka vyko pramogų salėje, kurioje mokytojai buvo pasveikinti šventine programa bei dainomis, skirtomis tik Jiems, o direktorė ir pavaduotojos dalyvavo linksmame žaidime „Kas laimės buljoną?“. Mokiniams pamokas vedė tėveliai ir vyriausieji gimnazistai. Tėveliams dėkojame ne tik už tradiciniu jau tapusį mokytojavimą, bet ir už pyragus, gėles, sveikinimus, o mokiniams už išradingumą ir kūrybiškumą. 
Vakare mokytojai stebėjo linksmą komediją „Prancūziškos skyrybos“ Panevėžio dramos teatre. 

 
Ankstesni įrašai


Spalio 4 dieną visus rajono ugdymo įstaigų vadovus ir mokytojus Raseinių r. savivaldybė pakvietė į Šiluvą kartu švęsti Tarptautinės mokytojo dienos. 

Man dažnai dar prisimena suolai Ir kreida aprašyta lenta.

Spalio 3 d. 10 mūsų gimnazijos mokytojų klausėsi koncerto, skirto Tarptautinei Mokytojų dienai paminėti. Koncertas, kuriame nuostabius kūrinius atliko Merūnas Vitulskis, Dagna Kondratavičiūtė ir Kauno simfoninis orkestras, vyko Kaune, „Žalgirio“ arenoje. Šventę vedė šmaikštusis renginių vedėjas, aktorius ir režisierius Andrius Žurauskas.

 

Trečiadienį 3a klasės mokiniai dalyvavo užsiėmime „Ar patinka gimnazijos biblioteka?“. Jo metu trečiokai pakartojo jau turimas žinias apie tai, ką galime sužinoti iš knygos viršelio. Bibliotekininkė Lina Pocienė papasakojo daug naujų ir dar nežinomų dalykų.  Įgytas žinias mokiniai įtvirtino atlikdami įdomias užduotis. Po užsiėmimo vaikai džiaugėsi savo atliktais darbais ir dėkojo bibliotekininkėms.

Spalio 2 dieną 7a klasės rytmetys praėjo labai žaismingai. Septintokės Lyja ir Vėja nutarė surengti žaidimą „Ką žinai apie Europą?“. Susiskirstę komandomis klasės draugai turėjo prisiminti Europos Sąjungos šalis, jų vėliavas ir sostines. Ačiū sesutėms už iniciatyvą paįvairinti klasės rytmečius.