Aktualijos

Ib klasės išvyka

Išvykos tikslas – įgyvendinant integruoto technologinio ugdymo programą  sudaryti galimybes mokiniams pažinti Lietuvos ūkio šakas, darbo ir verslo pasaulį. Pirmiausia nuvykome į UAB „Danspin“, kur mus pasitiko įmonės direktorius R. Kunickas. Jis papasakojo, iš kur atkeliauja vilna,  koks jos gamybos kelias. Visą procesą galėjome stebėti gamybos patalpose. Nuvykus į jaunimo užimtumo centrą mus pasitiko D. Butkienė, kuri  supažindino su profesijomis bei galimybėmis renkantis norimą profesiją. Raseinių technologijos ir verslo mokykloje profesijų skyrių mums pristatė buvusi mūsų mokyklos mokytoja S. Sakalauskienė, o kiti dėstytojai supažindino su paklausiausiomis profesijomis. Paskutinė mūsų stotelė  -  AB „Grąžtai“. Čia pamatėme, kaip gaminami grąžtai, kur jie keliauja po gamybos. Pilni įspūdžių grįžome namo.
Ankstesni įrašai


Spalio 18 d. 21 I-IV klasių gimnazistas išmėgino Gimnazistų protų kovų lygos apšilimo etapo klausimus. Klausimai buvo sudėtingi ir sukti, tad atsakinėjant netrūko gimnazistų emocijų. Iš dalyvavusių šioje lygoje, bus sudaryta komanda, kuri dalyvaus pagrindiniame lygos konkurse. 

Spalio 18 d. 9 valandą prasidėjo antrasis Konstitucijos egzamino etapas, jame varžėsi mūsų gimnazistė Viktorija Usinaitė. Ištaisius užduotis paaiškėjo, kad Viktorija surinko pakankamai taškų, kad pretenduotų patekti į trečią etapą. Lauksime gerų žinių.

Spalio 22 d. vyko bendri pusryčiai, kuriuose vaišinomės ir dalinomės tik sveikais, vitaminų, mineralų ir baltymų kupinais pusryčiais. Visos klasės pasiruošė po patiekalą ar net po keletą patiekalų, išmoningai juos pateikė. Džiaugiamės, kad kaip visada nelikome ir be mūsų šauniųjų mamų dėmesio. Dėkojame nuolat renginiuose dalyvaujančioms mamoms Giedrei ir Dianai, pirmokėlių mamoms Agnei, Ramutei ir Gintarei. 

Pusryčiai kartu - ne tik sveika, bet ir labai skanu!

Spalio 20 d. į gimnaziją sugužėjo būrys seniai matytų veidų. 

Spalio 19 d. III ab klasių gimnazistų grupė dalyvavo kultūrinėje – pažintinėje išvykoje Kaune. Apsilankėme Kauno kolegijoje, kur turėjome galimybę susipažinti su kolegijos edukacinėmis erdvėmis, studijų programomis, išgirdome faktus, dėl ko vienokią ar kitokią programą verta rinktis. Vėliau apsilankėme Senojoje Kauno prezidentūroje, kur turėjome istorinę pamoką apie tris Lietuvos prezidentus: