Aktualijos

Draugystės apyrankė medžiui

   Priešmokyklinio ugdymo pedagogės Genovaitė ir Vaida, perskaičiusios internetinėje svetainėje www.ikimokyklinis.lt kvietimą dalyvauti respublikinėje parodoje „Mums rūpi medis“, paskatino „Bitučių“ grupės vaikus imtis darbo, verti ilgą apyrankę. Gimnazijos teritorijoje vaikai apžiūrėjo ir tyrinėjo rudeninius medžius. Išrinktus gražiausius medelius vaikai apjuosė draugystės apyranke. Vaikai didesnį dėmesį skyrė jaunesniems medeliams, gal dėl to, kad ir patys dar maži. „Pirko spalis daug dažų, kad medeliams būt gražu“ - deklamavo priešmokyklinukai medžiams ir džiaugėsi rudeninėmis spalvomis. 
Ankstesni įrašai


Spalio 19 d. Ib klasė aplankė Raseinių rajono gamybos įmones ir  mokslo įstaigas. 

Spalio 18 d. 21 I-IV klasių gimnazistas išmėgino Gimnazistų protų kovų lygos apšilimo etapo klausimus. Klausimai buvo sudėtingi ir sukti, tad atsakinėjant netrūko gimnazistų emocijų. Iš dalyvavusių šioje lygoje, bus sudaryta komanda, kuri dalyvaus pagrindiniame lygos konkurse. 

Spalio 18 d. 9 valandą prasidėjo antrasis Konstitucijos egzamino etapas, jame varžėsi mūsų gimnazistė Viktorija Usinaitė. Ištaisius užduotis paaiškėjo, kad Viktorija surinko pakankamai taškų, kad pretenduotų patekti į trečią etapą. Lauksime gerų žinių.

Spalio 22 d. vyko bendri pusryčiai, kuriuose vaišinomės ir dalinomės tik sveikais, vitaminų, mineralų ir baltymų kupinais pusryčiais. Visos klasės pasiruošė po patiekalą ar net po keletą patiekalų, išmoningai juos pateikė. Džiaugiamės, kad kaip visada nelikome ir be mūsų šauniųjų mamų dėmesio. Dėkojame nuolat renginiuose dalyvaujančioms mamoms Giedrei ir Dianai, pirmokėlių mamoms Agnei, Ramutei ir Gintarei. 

Pusryčiai kartu - ne tik sveika, bet ir labai skanu!

Spalio 20 d. į gimnaziją sugužėjo būrys seniai matytų veidų.