Aktualijos

Dalyvavome konferencijoje „Raseinių krašto kūrėjai“

Spalio 25 dieną mūsų gimnazijos mokiniai: Austėja Milašauskytė, Viktorja Usinaitė ir Egidijus Skužinskas dalyvavo Prezidento Jono Žemaičio gimnazijos organizuotoje  konferencijoje „Raseinių krašto kūrėjai: namų tema“. Į konferenciją susirinko dešimt mokinių iš II–IV klasių, kurių pranešimuose buvo atskleista rašytojų, kilusių iš Raseinių rajono, namų svarba jų kūryboje ir gyvenime. IIIb klasės mokinės Austėjos Milašauskytės pasirinkta kalbėjimo tema „Namai J. Apučio novelėse“, IVb klasės mokinė Viktorija Usinaitė kalbėjo tema „Namai – žmogaus asmenybės atspindys“, o IVa klasės mokinys Egidijus Skužinskas skaitė pranešimą „Namų sakralumo tema J. Apučio kūryboje“. 
Mūsų gimnazijos mokiniai buvo ypač gerai įvertinti konferencijoje dalyvavusių svečių: Švietimo, kultūros ir ugdymo skyriaus vyriausiojo specialisto Jono Tamošaičio ir Raseinių r. švietimo pagalbos tarnybos metodininkės Nijolės Vežbavičienės. Taip pat turėjome galimybę pasiklausyti prozininkės, poetės, muziejininkės Aldonos Ruseckaitės paskaitos. Džiaugiamės, kad galėjome pasisemti patirties, pasidalinti savo idėjomis ir išklausyti kitų mokinių pranešimų.
Ankstesni įrašai


Spalio 26-28 dienomis Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijos jaunieji šauliai dalyvavo šaulių stovykloje.

Spalio 26 d., dar su tamsa, mes, ketvirtokai su mokytojomis išvyko į Vilnių. 

Spalio 25 dieną 8-IV klasių mokiniai dalyvavo karjeros festivalyje. Gimnazistai turėjo galimybę išgirsti 16 sėkmės istorijų apie tai,  kaip planuoti karjerą, pagal kokius kriterijus rinktis studijų kryptį ir ką daryti jau šiandien, kad galėtum būti sėkmingu ateityje. 

Įgyvendinant projektą „Ekspediciją po gimtąjį kraštą“ spalio 26 d. minėjome poeto Simono Stanevičiaus gimtadienį. Kiekvienais metais mūsų gimnazijoje jau tradicija tapo šią dieną veiklas organizuoti neįprastai. Šiemet kultūros paveldo dienos tema – „Lietuvių kalba kitaip“ . 5-IV klasių mokiniai turėjo galimybę dalyvauti žygyje ir  apsilankyti 6 lietuvių kalbos stotelėse, sudalyvauti netradicinėse pamokėlėse, kurias vedė kai kurie gimnazistai.

Spalio 26 d. du mūsų gimnazijos mokiniai - Vakarė Jokubauskaitė (8 a klasė) ir Deivydas Remeikis (2 a klasė) buvo pakviesti dalyvauti rajono bendrojo ugdymo įstaigų mokinių piešinių konkurse „Auksinis ruduo“ apdovanojimų šventėje. Abu mūsų mokiniai apdovanoti paskatinamaisiais prizais. Džiaugiamės dailininkais ir dėkojame organizatoriams už renginį.