Aktualijos

#SWITCH - sužibėk

Didelis būrys I-IV kl. mokinių rugsėjo 20 d. vyko į Lietuvos sostinę Vilnių, kur dalyvavo #SWITCH konferencijoje LITEXPO parodų ir kongresų centre. Gimnazistai  susipažino su mokslo mugėje universitetų, kolegijų, profesinių mokyklų ir neformalaus ugdymo atstovų iš visos Lietuvos pristatymais apie su technologijomis ar verslumu susijusias studijų programas, technologijų mugėje praktiškai išbandė technologijas bei inovacijas, išklausė pranešimus apie technologijų taikymą švietime, išgirdo įkvepiančių istorijų. Pranešėjai kalbėjo apie sparčiai tobulėjančių informacinių technologijų keliamas problemas ir naudą šių dienų visuomenei. Jaunieji visuomenės nuomonės formuotojai papasakojo savo sėkmės istorijas ir pateikė ne vieną patarimą, kaip kiekvieną sėkmės kelią paversti unikaliu. Gimnazistai džiaugiasi ir sako AČIŪ savo gimnazijos administracijai už galimybę turiningai ir netradiciškai praleisti dieną. Už nemokamą kelionę dėkojame renginio organizatoriams.
Ankstesni įrašai


Gimnazija dalyvauja projekte „Nepamiršk parašiuto“. Jo  tikslas – padėti jaunuoliams susigaudyti iš pirmo žvilgsnio nepaprastoje ir painioje socialinio draudimo sistemoje, laiku sužinoti ir įvertinti neoficialaus darbo pavojus, pasidomėti socialinėmis garantijomis.

Gimnazijos fojė palangė pasipuošė spalvingais akmenėliais. Tai mokinių, dalyvavusių popietėje Viduklės kultūros namuose, darbai. Pasidžiaukime, pasigėrėkime! 

Mokslo metai įgauna pagreitį ir po geros savaitės jau atversime spalio mėnesio kalendoriaus lapelį.

Rugsėjo 19 d. gimnazijos komanda dalyvavo rajono bendro ugdymo mokyklų lengvosios atletikos varžybose "Auksinis ruduo".

Rugsėjo 18 d. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijos bibliotekoje vyko valandėlė „Aš ir biblioteka“. Pirmą kartą gimnazijos bibliotekoje besilankančius 1a klasės mokinius atlydėjo mokytoja Edita Lukošienė.