Aktualijos

Priešmokyklinukai mokėsi prisistatyti

Jau tapo tradicija besibaigiant rugsėjui geriau susipažinti su priešmokyklinio ugdymo vaikais. Per pirmąjį mėnesį jie susipažįsta su aplinka, su juos ugdančiomis pedagogėmis, pagalbos specialistais. Šių mokslo metų priešmokyklinukai nuo pat pirmų dienų gana drąsiai jaučiasi gimnazijoje, greitai perprato kitokias nei darželio - mokyklos - taisykles. Drąsa ir guvumu jie pasižymėjo ir socialinių įgūdžių valandėlės metu. Mažieji gražiai prisistatė, puikiai žino, kur jie gyvena, kiek jiems metų yra ir kiek netrukus bus. Daugelis vaikų žino, kuriuo metų laiku jie švenčia gimtadienį, kokios būna šeimos šventės. Priešmokyklinukai pasakojo apie savo laisvalaikį, apie pomėgius (daugiausia žiūri animacinius filmukus arba žaidžia kompiuterinius žaidimus). Vaikai sakė, jog labai mėgsta pasakas. Yra tokių, kurie patys prieš miegą skaito, tačiau daugelis labai laukia mamos ar tėčio skaitomos pasakėlės. Vienas berniukas, pasakodamas apie save, keletą kartų pakartojo: „Aš labai myliu savo tėtį. Labai. Tik jis retai būna namuose. Toks jo darbelis“. 

Šaunūs mūsų mažieji. Sėkmingų jiems metų! 
Ankstesni įrašai


Gimnazijos sportininkai dalyvavo  rudens šventės metu vykusiame  bėgime „Raseiniai  765“ . Lietus neišgąsdino dalyvių,  kurie turėjo įveikti 3300 metrų atstumą. Kartu su visais dalyviais bėgime dalyvavo Lietuvos lengvosios atletikos rinktinės narys, neseniai vykusiame Europos pirmenybėse iškovojęs šeštąją vietą Simas Bertašius. 

Norėdami pasidžiaugti nuostabiomis rudens dienomis 3 a klasės mokiniai mokytis iš klasės persikėlė į gamtą. Simono Stanevičiaus tėviškė – puiki vieta ir mokytis, ir sportuoti, ir bendrauti. 

Rugsėjo 21 d. - tradicinė Žygio diena, skirta Žydų genocido, Baltų vienybės dienai paminėti ir Europos judumo savaitei užbaigti. 

Gražus rudens oras vilioja visus į lauką. Einant į stadioną vaikai renka ir gėrisi kaštonais, todėl dailės ir technologijų pamokai suplanavome kūrybinę veiklą lauke, nutarėme papuošti takelį savo darbeliais. 

Didelis būrys I-IV kl. mokinių rugsėjo 20 d. vyko į Lietuvos sostinę Vilnių, kur dalyvavo #SWITCH konferencijoje LITEXPO parodų ir kongresų centre. Gimnazistai  susipažino su mokslo mugėje universitetų, kolegijų, profesinių mokyklų ir neformalaus ugdymo atstovų iš visos Lietuvos pristatymais apie su technologijomis ar verslumu susijusias studijų programas,