Aktualijos

2a klasės mokiniai papuošė takelį į stadioną

Gražus rudens oras vilioja visus į lauką. Einant į stadioną vaikai renka ir gėrisi kaštonais, todėl dailės ir technologijų pamokai suplanavome kūrybinę veiklą lauke, nutarėme papuošti takelį savo darbeliais.Pasiskirstę į grupes, mokiniai rinko blizgančius kaštonus, kūrė ornamentus, tarėsi, dėliojo, sėmė ir nešė į konteinerį šiukšles. Darbeliai pavyko: abiejose pusėse nusidriekė po gražiai sukurtą juostelę. Pamoka pavyko, mokiniams kurti gamtoje patiko. Gal pasigrožės mokiniai eidami į stadioną? Nors tai trumpalaikis darbelis, bet suteikė daug džiaugsmo.
Ankstesni įrašai


Didelis būrys I-IV kl. mokinių rugsėjo 20 d. vyko į Lietuvos sostinę Vilnių, kur dalyvavo #SWITCH konferencijoje LITEXPO parodų ir kongresų centre. Gimnazistai  susipažino su mokslo mugėje universitetų, kolegijų, profesinių mokyklų ir neformalaus ugdymo atstovų iš visos Lietuvos pristatymais apie su technologijomis ar verslumu susijusias studijų programas,

Gimnazija dalyvauja projekte „Nepamiršk parašiuto“. Jo  tikslas – padėti jaunuoliams susigaudyti iš pirmo žvilgsnio nepaprastoje ir painioje socialinio draudimo sistemoje, laiku sužinoti ir įvertinti neoficialaus darbo pavojus, pasidomėti socialinėmis garantijomis.

Gimnazijos fojė palangė pasipuošė spalvingais akmenėliais. Tai mokinių, dalyvavusių popietėje Viduklės kultūros namuose, darbai. Pasidžiaukime, pasigėrėkime! 

Mokslo metai įgauna pagreitį ir po geros savaitės jau atversime spalio mėnesio kalendoriaus lapelį.

Rugsėjo 19 d. gimnazijos komanda dalyvavo rajono bendro ugdymo mokyklų lengvosios atletikos varžybose "Auksinis ruduo".