Aktualijos

Įvyko pirmasis Mokytojų tarybos posėdis

Šiandien, rugpjūčio 31 d., mūsų gimnazijoje įvyko Mokytojų tarybos posėdis, kurio metu buvo pristatyti praėjusių metų pasiekimai, rezultatai, taip pat apžvelgtas metų veiklos planas. Visiems buvo gera prisiminti, jog praėjusiais mokslo metais net  26 mokiniai rajoninėse olimpiadose užėmė prizines vietas, o net 6 mokiniai atstovavo rajonui respublikiniuose turuose. Be direktoriaus pavaduotojų ugdymui Audros Samienės ir Jolantos Jonaitienės pristatytų rezultatų, gimnazijos direktorė Danutė Janukienė pasidalino informacija iš per vasarą sukauptų kvalifikacijos tobulinimo renginių, taip pat įvardijo savo lūkesčius, orientuotus į visų gerą savijautą ir puikius mokinių rezultatus.

Šio posėdžio metu taip pat buvo pasveikinti mokytojai – jubiliatai, pasidžiaugta ne tik asmeninėmis,  bet ir profesinėmis sukaktimis. Po to visi dalijosi vasaros įspūdžiais ir ateities planais prie arbatos ar kavos puodelio.
Ankstesni įrašai


Rugpjūčio 29 d. Raseinių rajono švietimo skyrius sukvietė ugdymo įstaigų vadovus ir jų pavaduotojus į pirmąjį rudens pasitarimą. Savo įžvalgomis apie vartojimo visuomenės įtaką švietimui dalinosi profesorius Kęstutis Pukelis. Švietimo ir Mokslo ministerijos atstovė Audronė Razmantienė kalbėjo apie mokykloms aktualias naujoves.

2018-08-22 dieną keturios Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijos mokytojos (Danutė Vykertaitė, Sima Trakšelinė, Jurgita Parnarauskienė ir Audra Butkienė) tobulino Lietuvos bendrojo ugdymo mokytojų dalykines kompetencijas.

Liepos 21-31 dienomis, gimnazijos istorijos mokytoja metodininkė Gintarė Tytmonienė kartu su atrinkta Lietuvos švietimo darbuotojų grupe dalyvavo tarptautiniame seminare – stažuotėje Izraelyje, Yad Vashem – tarptautinėje studijų apie Holokaustą mokykloje.

Jau trečius metus gimnazijos Tėvų komitetas organizuoja šauniausios klasės rinkimus. Pasibaigus mokslo metams suvedami rezultatai ir išaiškinamos dvi šauniausios klasės 1-4 klasių ir 5-III klasių tarpe. Šauniausiomis 2017-2018 m. m. klasėmis išrinktos 4a klasė (mokytoja Edita Lukošienė) ir 6a klasė (auklėtoja Laima Borkertaitė). 

Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijos jaunieji šauliai dalyvavo sąskrydyje „Su Lietuva širdy“. Kaip ir kasmet, pirmąjį rugpjūčio šeštadienį, Ariogalos Dubysos slėnyje vyko 28-asis Lietuvos tremtinių, politinių kalinių ir Laisvės kovų dalyvių sąskrydis „Su Lietuva širdy“.