Aktualijos

Stažuotė Izraelyje

Liepos mėn. pabaigoje dalis Lietuvos mokytojų vyks į stažuotę Yad Vashem institucijoje – tarptautinėje studijų apie Holokaustą mokykloje Izraelyje. Organizatoriai - Tarptautinė komisija nacių ir sovietinio okupacinių režimų nusikaltimams Lietuvoje įvertinti .Gimnazijos istorijos mokytoja metodininkė G. Tytmonienė taip pat pakviesta dalyvauti  tarptautiniame seminare / stažuotėje. Tai puiki galimybė  iš arti susipažinti su žydų istorija nuo seniausių laikų iki mūsų dienų, prisiliesti prie žydų kultūros ir tradicijų. Grįžusi mokytoja įgytas žinias, informaciją galės pritaikyti savo pamokose bei įgyvendinamuose projektuose.
Ankstesni įrašai


LR Seimo narės Vidos Ačienės iniciatyva Raseinių rajone po kelių metų subujos lietuvių liaudies dainose apdainuoti medžiai: eglės, liepos, pušys, sedulos, šermukšniai. Kiekvieną pavasarį nuostabiais žiedais akį džiugins alyvos, jazminai, putinai. Birželio 8 d. vyko baigiamasis projekto „Lietuvių liaudies dainose apdainuotų medžių gojelis“ renginys 

Birželio 7 dienos popietę mūsų gimnazijoje  vyko dorinio ugdymo (etikos ir tikybos) mokytojų metodinė diena „Gerosios patirties sklaida“.  Šiltai sutikti ir pasveikinti gimnazijos direktorės D. Janukienės mokytojai lankėsi naujai įrengtame tikybos kabinete. 

Birželio 6 d. didelis būrys stovyklos „Gamtos bičiuliai“ dalyvių vyko į ekskursiją, į „Delfinariumą“ ir „Jūrų muziejų“. Iš pat pradžių stovyklautojai buvo puikiai nusiteikę kelionei. Kadangi būrys tikrai gausus, vaikai buvo suskirstyti mažomis komandomis, vyresnieji išrinkti vadovais. 

 

Nuo birželio 4 iki 8 dienos  gimnazijoje stovyklauja  40 mokinių.  Stovyklos tikslas – pažinti gyvūnus, sužinoti apie jų priežiūrą, gyvenimo būdą, globą. Mokiniai jau pabuvojo Kelmės r.  Pabariukų km. esančioje sodyboje „Gaja“, kurioje įrengtas mini zoo sodas.

Mūsų gimnazijos antrokai dalyvavo respublikiniame piešinių konkurse „Gandrus pasitinkant“. Mokiniai stebėjo parskrendančius gandrus, domėjosi, kur šie paukščiai mėgsta įsikurti, ir visa tai pavaizdavo savo piešiniuose.