Aktualijos

Sporto diena

Gegužės 31 d. gimnazijoje vyko sporto šventė. Karštas oras neatbaidė klasių kolektyvų ir visi priėmė iššūkį dalyvauti sportinėse varžybose. Po bendros mankštos 8-III klasių vaikinai išmėgino jėgas krepšinio 5x5 varžybose, kur nugalėtojais tapo III ab klasių vaikinų komanda. 5-7 kl. kvadrato varžybose nugalėjo 5a klasės komanda. Merginų tinklinio varžybose nugalėjo Ia klasės tinklininkės, o I- II kl. vaikinų futbolo varžybas laimėjo II ab kl. komanda. Estafetinio bėgimo rungtyje 5-7 kl. tarpe nepralenkiami buvo septintokai, o 8-III klasių tarpe – gimnazistai pirmokai. Virvės traukimo rungtyje 5-7 kl. tarpe nugalėjo 7a klasė, o vyresniųjų  grupėje merginos ir vaikinai virvės traukimo rungtyje varžėsi atskirai. Vaikinų grupėje nugalėjo Ia klasė, o merginų – II ab kl. rinktinė.
Individualiose rungtyse vėlgi buvo gausu dalyvių. 5-7 klasių lankų sukimo rungtyje nepralenkiama buvo Austėja Norkutė 6a, antrą vietą užėmė Lėja Germanavičiūtė  6a, trečią – Eglė Vispolskytė 7a kl.  8-III kl. grupėje lankų sukimo rungtyje geriausiai pasirodė Valerija Šležaitė Ia kl., antra vieta – Raminta Klimaitė IIIb, trečia vieta – Viktorija Usinaitė IIIb kl.
Ypač gausiu dalyvių skaičiumi pasižymėjo smiginio varžybos, kuriose 5-7 klasių tarpe mergaičių grupėje nepralenkiamos buvo Gintarė Gintaraitė 7a kl., Daniela Hilbrechtaitė 7a kl. ir  Evelina Milikauskaitė 6a kl. Berniukų grupėje geriausiai pasirodė Kristupas Skarbalius, Lukas Matevičius 6a kl., Faustas Parnarauskas. ir Vilius Sakalauskas 5a kl.
Vyresnių jų grupėje geriausia strėlytes mėtė Evaldas Kentra, Mindaugas Vaičaitis ir Egidijus Skužinskas iš IIIa kl.
Varžybose visada svarbu laimėjimai, bet dar svarbiau judėti, patirti emocijas, būti komandoje, sirgti  vieniems už kitus. To gimnazijos sporto dienoje tikrai netrūko.

 
Ankstesni įrašai


Gegužės 30-ąją Raseinių rajono švietimo pagalbos tarnyba Raseinių Šaltinio progimnazijoje surengė pagerbimo šventę rajono pedagogams, parengusiems mokinius, laimėjusius prizines vietas olimpiadose ir konkursuose. Labai džiaugiamės, kad šioje šventėje padėkomis buvo apdovanoti net keturioliką mūsų gimnazijos mokytojų. Dėkojame ir linkime sėkmės tolesniuose darbuose.

Džiaugiamės, kad mūsų gimnazija pakviesta dalyvauti Integralaus gamtamokslinio ugdymo programos 5-8 klasėms išbandyme.
Dalyvauti šiame išbandyme anketas užpildė 79 mokyklos, iš jų 71 mokykla pateikė visus nurodytus atrankos kriterijuose dokumentus.

Balandžio 14 dieną,  Lietuvos Edukologijos Universitete  vyko aštuonioliktas Nacionalinis moksleivių Č. Kudabos geografijos konkursas. Konkurse dalyvavo 852 mokiniai iš įvairiausių Lietuvos mokyklų.  Mūsų gimnazijos mokiniai taip pat  dalyvavo šiame konkurse.

IIb klasės mokinys Justas Sirvidas baigė neformaliojo švietimo centro Istorikų mokyklą, kurią kuruoja Vilniaus universiteto Istorijos fakultetas. Mokykla skirta bendrojo ugdymo mokyklų I-IV klasių mokiniams, besidomintiems istorija, siekiantiems žinių, kūrybingiems ir norintiems tobulėti. Justas susipažino su archeologijos, Lietuvos ir Visuotinės bei kultūros istorijos esminiais faktais. 

Ugdymo procese labai svarbus vaidmuo tenka formuojamajam vertinimui, jo negali atstoti kiti vertinimo būdai, todėl birželio  28 d. gimnazijos mokytojai susirinko į gerosios patirties sklaidos diskusiją „Formuojamasis vertinimas ugdymo procese“.