Aktualijos

Priešmokyklinukų palydos į pirmąją klasę

Gegužės 29 d. gimnazijos pramogų salė mirgėjo pasipuošusių  priešmokyklinukų, jų tėvelių, brolių, sesių, juos mokiusių mokytojų ir geros nuotaikos spalvomis. Vaikai, pražydusioje gėlėmis scenoje, visiems dovanojo eilėraštukus ir daineles, kviesdami į tikrą „Vasaros spalvų karalystę“. Atidžiai vaikus stebėjo ir pirmos klasės mokytoja Edita Lukošienė. Direktorė Danutė Janukienė su pavaduotoja Jolanta Jonaitiene įteikė priešmokyklinio ugdymo programos baigimo pažymėjimus. Taip pat priešmokyklinukai apdovanoti ženkleliais „Šaunusis pirmokas“ ir saldžiomis dovanėlėmis. Visus pradžiugino ir išjudino nuotaikingas draugystės šokis „Šypsenėlė“.  Linksmybės tęsėsi su pasakų personaže  Kiškiene (Romena  Drąsutiene), kuri pristatė istoriją, kaip rudenį išlydės savo pirmagimį  sūnų į pirmąją klasę. Su viešnia Kiškienėle linksmybių ir juoko tikrai netrūko!

Pirmokėliams linkime per vasarą džiaugtis be jokios priežasties, būti visada kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų siekti to, ko trokšti! 

Mažiesiems pirmokėliams sėkmės linki Vaida, Loreta, Genovaitė, Rasa
Ankstesni įrašai


8b klasė kartu su auklėtoju Donatu Baukiu išsiruošė į kelionę. Šįkart mes nutarėme praleisti naktį Dubysos regioniniame parke.  Atvykę nustebome, kad prie Dubysos poilsiausime vieni. Pasistatę palapines, įsikūrę stovyklavietę, aplankėme pažintinį taką, Dubysos piliakalnį.

Birželio 2 dieną Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijoje vyko visų mokinių, baigusių Viduklės mokyklą, susitikimas. Toks susitikimas organizuotas pirmą kartą, tikintis, kad taps tradiciniu, kasmet sukviečiančiu vis daugiau buvusių mokinių.

Mokslo metai artėja prie pabaigos, tačiau darbai nesibaigia ir saulė rimtai dirbti mums netrukdo! praėjusią savaitę,  gimnazijon rinkosi 6 ir 8 klasių mokiniai, jų tėvai ir dalykų mokytojai aptarti nacionalinio mokinių pasiekimų patikrinimo rezultatų. 

Gegužės 31 d. gimnazijoje vyko sporto šventė. Karštas oras neatbaidė klasių kolektyvų ir visi priėmė iššūkį dalyvauti sportinėse varžybose. Po bendros mankštos 8-III klasių vaikinai išmėgino jėgas krepšinio 5x5 varžybose, kur nugalėtojais tapo III ab klasių vaikinų komanda. 5-7 kl. kvadrato varžybose nugalėjo 5a klasės komanda.

Gegužės 30-ąją Raseinių rajono švietimo pagalbos tarnyba Raseinių Šaltinio progimnazijoje surengė pagerbimo šventę rajono pedagogams, parengusiems mokinius, laimėjusius prizines vietas olimpiadose ir konkursuose. Labai džiaugiamės, kad šioje šventėje padėkomis buvo apdovanoti net keturioliką mūsų gimnazijos mokytojų. Dėkojame ir linkime sėkmės tolesniuose darbuose.