Aktualijos

Lietuvių liaudies dainose apdainuotų medžių gojelis Lietuvos šimtmečiui

LR Seimo narės Vidos Ačienės iniciatyva Raseinių rajone po kelių metų subujos lietuvių liaudies dainose apdainuoti medžiai: eglės, liepos, pušys, sedulos, šermukšniai. Kiekvieną pavasarį nuostabiais žiedais akį džiugins alyvos, jazminai, putinai. Birželio 8 d. vyko baigiamasis projekto „Lietuvių liaudies dainose apdainuotų medžių gojelis“ renginys, Gervinės kaimo bendruomenės namuose. Šiame projekte dalyvavo Raseinių r. Betygalos Maironio gimnazija, Raseinių Šaltinio progimnazija, Raseinių r. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazija, Viduklės seniūnija, Gervinės kaimo bendruomenė, Gėluvos kaimo bendruomenė, Kaimų bendruomenė „Biliūnai“, Kaimų bendruomenė „Girkalnis“. Puiki vakaronės nuotaika, geras oras ir jauki bendruomenės namų aplinka  įkvėpė visiems tikėjimo  kad, šie šimtmečio medžiai primins ateities kartoms apie nepriklausomos Lietuvos žmonių tvirtybę ir vienybę. Mes, gimnazistai, didžiuojamės, kad buvome pakviesti dalyvauti šiame projekte.
Ankstesni įrašai


Birželio 7 dienos popietę mūsų gimnazijoje  vyko dorinio ugdymo (etikos ir tikybos) mokytojų metodinė diena „Gerosios patirties sklaida“.  Šiltai sutikti ir pasveikinti gimnazijos direktorės D. Janukienės mokytojai lankėsi naujai įrengtame tikybos kabinete. 

Birželio 6 d. didelis būrys stovyklos „Gamtos bičiuliai“ dalyvių vyko į ekskursiją, į „Delfinariumą“ ir „Jūrų muziejų“. Iš pat pradžių stovyklautojai buvo puikiai nusiteikę kelionei. Kadangi būrys tikrai gausus, vaikai buvo suskirstyti mažomis komandomis, vyresnieji išrinkti vadovais. 

 

Nuo birželio 4 iki 8 dienos  gimnazijoje stovyklauja  40 mokinių.  Stovyklos tikslas – pažinti gyvūnus, sužinoti apie jų priežiūrą, gyvenimo būdą, globą. Mokiniai jau pabuvojo Kelmės r.  Pabariukų km. esančioje sodyboje „Gaja“, kurioje įrengtas mini zoo sodas.

Mūsų gimnazijos antrokai dalyvavo respublikiniame piešinių konkurse „Gandrus pasitinkant“. Mokiniai stebėjo parskrendančius gandrus, domėjosi, kur šie paukščiai mėgsta įsikurti, ir visa tai pavaizdavo savo piešiniuose.

Gegužės 29 d. gimnazijos pramogų salė mirgėjo pasipuošusių  priešmokyklinukų, jų tėvelių, brolių, sesių, juos mokiusių mokytojų ir geros nuotaikos spalvomis. Vaikai, pražydusioje gėlėmis scenoje, visiems dovanojo eilėraštukus ir daineles, kviesdami į tikrą „Vasaros spalvų karalystę“.