Aktualijos

Įspūdinga stovyklautojų išvyka į Klaipėdą

Birželio 6 d. didelis būrys stovyklos „Gamtos bičiuliai“ dalyvių vyko į ekskursiją, į „Delfinariumą“ ir „Jūrų muziejų“. Iš pat pradžių stovyklautojai buvo puikiai nusiteikę kelionei. Kadangi būrys tikrai gausus, vaikai buvo suskirstyti mažomis komandomis, vyresnieji išrinkti vadovais. 

Stovyklautojai netruko nuvykti į Klaipėdą, lipo į keltą.  Daugeliui tai buvo nauja patirtis, kuri kai kuriuos labai baugino. „Delfinariume“ , kaip ir reikėjo tikėtis, emocijosi liejosi per kraštus.  Visus neabejotinai sužavėjo delfinų pasirodymas. Taip pat didžiulį įspūdį paliko ir jūrų pasaulis, su kuriuo vaikai susipažino muziejuje. 

Tokių kelionių metu vaikai ne tik daug pamato ir sužino, tačiau atsiskleidžia jų gebėjimas bendrauti, kultūra, išryškėja žodynas, socialiniai įgūdžiai,  formuojami šeimoje. Išlipančių iš autobuso vaikų teko klausti, ar nenori nieko pasakyti kelionę organizavusioms mokytojoms, paslaugiam ir labai tolerantiškam vairuotojui. Tik tai priminus pasigirsdavo neseniai gražiausiu išrinktas lietuviškas žodis „ačiū“. Taigi keliaujame ir mokomės. Ir sėkmingai stovyklaujame toliau! 

 
Ankstesni įrašai


Nuo birželio 4 iki 8 dienos  gimnazijoje stovyklauja  40 mokinių.  Stovyklos tikslas – pažinti gyvūnus, sužinoti apie jų priežiūrą, gyvenimo būdą, globą. Mokiniai jau pabuvojo Kelmės r.  Pabariukų km. esančioje sodyboje „Gaja“, kurioje įrengtas mini zoo sodas.

Mūsų gimnazijos antrokai dalyvavo respublikiniame piešinių konkurse „Gandrus pasitinkant“. Mokiniai stebėjo parskrendančius gandrus, domėjosi, kur šie paukščiai mėgsta įsikurti, ir visa tai pavaizdavo savo piešiniuose.

Gegužės 29 d. gimnazijos pramogų salė mirgėjo pasipuošusių  priešmokyklinukų, jų tėvelių, brolių, sesių, juos mokiusių mokytojų ir geros nuotaikos spalvomis. Vaikai, pražydusioje gėlėmis scenoje, visiems dovanojo eilėraštukus ir daineles, kviesdami į tikrą „Vasaros spalvų karalystę“. 

8b klasė kartu su auklėtoju Donatu Baukiu išsiruošė į kelionę. Šįkart mes nutarėme praleisti naktį Dubysos regioniniame parke.  Atvykę nustebome, kad prie Dubysos poilsiausime vieni. Pasistatę palapines, įsikūrę stovyklavietę, aplankėme pažintinį taką, Dubysos piliakalnį.

Birželio 2 dieną Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijoje vyko visų mokinių, baigusių Viduklės mokyklą, susitikimas. Toks susitikimas organizuotas pirmą kartą, tikintis, kad taps tradiciniu, kasmet sukviečiančiu vis daugiau buvusių mokinių.