Aktualijos

Prasminga „Sniego gniūžtės“ konferencija Tauragėje

Gegužės 24-osios pavakarę trys Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijos „gniūžtukai“ su savo tėveliais bei biologijos mokytoja Virginija Petrošiene išvykome į Tauragę. Ten mus pakvietė Tauragės Šaltinio progimnazijos „Sniego gniūžtės“ skyriaus komanda ir jos vyresnioji koordinatorė Jolanta Daugalienė. Vyko konferencija, kurioje interaktyviuoju būdu sveikinimo žodį iš JAV tarė Operation Snowball  menedžeris  Ron Jakubisin.  Visagalės technologijos leido mums eteriu  bendrauti su Ron'u. Taip pat turėjome galimybę laiką leisti  su charizmatiškuoju  Operation Snowball įkūrėju Jack Irwin ir jo draugu, žinomu JAV lektoriumi  John Donahue-Grossman. Jie svečiavosi Tauragėje. Išklausėme labai prasmingą ir naudingą John paskaitą. Lektorius pasakojo apie save ir savo išgyventas istorijas. Klausydami jo, turėjome galimybę pamąstyti ir apie patį save. John mokė pažinti save, ugdyti pasitikėjimą savimi, priimti aplinkinius tokius, kokie jie yra, gerbti jų nuomones, nespręsti apie žmogų iš jo išvaizdos, visada siekti savo tikslų. „Kiekvienas mes turime savo istoriją“ - tai žodžiai, kuriuos John minėjo viso vakaro metu. Nežinant žmogaus istorijos, padarytos išvados gali būti skaudžios.

Kaip gera buvo matyti svečių šypsenas, jausti šiltus apsikabinimus, gražius žodžius.
Ir mokiniai, ir tėveliai  likome sužavėti viešnage Tauragėje, sutiktais svečiais, jų pasidalintomis emocijomis apie „Sniego gniūžtės“ programos svarbą. Supratome, kad dalyvavimas šioje prevencinėje programoje yra tarptautinis projektas, siejantis daug žmonių visame pasaulyje. Už šią išvyką  dėkojame mokyklos direktorei Danutei Janukienei,   Viduklės „Sniego gniūžtės“ skyriaus vyresniajai koordinatorei Virginijai Petrošienei  ir, žinoma, Tauragės Šaltinio progimnazijos „Sniego gniūžtės“ skyriaus vyresniajai koordinatorei, socialinei pedagogei,  psichologei Jolantai Daugalienei.

                                    Rugilė Gapkalovaitė, 8 b klasės mokinė,

Viduklės SG skyriaus narė
Ankstesni įrašai


Gegužės 24 d. būrelis mūsų gimnazijos mokinių vyko į Rasenių Viktoro Petkaus pagrindinę mokyklą, kur vyko kūrybinių darbų parodos „Kūrybos žiedai - 2018“ atidarymas. Visus parodos dalyvius skambiomis dainomis ir linksmu šokiu pasveikino šeimininkai - pirmokai ir ketvirtokai. 

Galiūnų varžybose Nemakščiuose dalyvavo Viduklės S. Stanevičiaus gimnazijos mokiniai Nedas Petrošius ir Paulius Uosis. Jiems teko temti 140 kg padangą, 6 kartus versti ją, laikyti svorius, mesti kamuolį, nešti svorius. 

#MEPALietuva Gegužės 22 d. vyko  „Europos egzamino“ finalas. Visus dalyvius pasveikino Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje vadovas Arnoldas Pranckevičius, Estijos ambasadorė Jana Vanaveski, Jaunimo Europos komandos nariai. 

Mūsų gimnazijos pradinukai dalyvavo Raseinių rajono bendrojo ugdymo įstaigų pradinių klasių mokinių piešinių konkurse „Mano žemė - Lietuva". Džiaugiamės, kad ne trys mokiniai tapo laureatais. Sveikiname 2 a klasės mokinę Gustę Skiudulaitę ir trečiokus Titą Zazirską bei Justiną Jurevičiūtę!

 

Raseinių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras vykdo alkoholio, tabako ir kitų psichotropinių medžiagų vartojimo pirminės prevencijos tęstinį projektą. Projekto tikslas – ugdyti asmenį, motyvuotą sveikai gyventi, nevartoti alkoholio, tabako ir kitų psichiką veikiančių medžiagų.