Aktualijos

Velykų šventė Blinstrubiškių socialinės globos namuose

Šv. Velykų šventės laukimas džiugina visus: tiek mažus, tiek didelius. Ypatingai šiais metais jos laukė Viduklės Simono Stanevičiaus 1b ir 2a klasių mokiniai, kurie, paskatinti Urtės mamos, Erikos Laurinavičienės, nutarė apsilankyti Raseinių rajono Blinstrubiškių socialinės globos namuose ir pasveikinti šių namų gyventojus su Velykomis. Vaikai kūrė atvirutes: piešė, kirpo, klijavo, spalvino, mokėsi eilėraščius, kartojo muzikinius kūrinius, kuriuos išmoko groti.  Balandžio 4 dieną mokiniai, lydimi mamų ir mokytojos Silvos Vitauskienės, dalyvavo  Blinstrubiškių socialinės globos namuose vykusioje Velykų šventėje. Vaikai buvo šiltai priimti, kartu su globotiniais margino kiaušinius, žaidė žaidimus, vėliau pasveikino tuos senelius, kurie nevaikšto, apsilankydami jų kambarėliuose. 
Šaunuolės mamos, kurios nepagailėjo savo brangaus laiko, ir kartu su vaikais sudalyvavo šventėje, nes tai puiki ir pamokanti socialinė patirtis mažiausiems. Pirmokų ir antrokų padarytos atvirutės, nuoširdus atvykusiųjų  bendravimas, šypsenos pradžiugino senelius ir dar ilgai išliks jų atmintyje.

 
Ankstesni įrašai


Kovo 30d. Prezidento Jono Žemaičio gimnazijoje surengta integruota gamtos mokslų konferencija, „Gamta. Mokslas. Žmogus“, skirta Lietuvos valstybės atkūrimo 100-čiui ir Pasaulinei Žemės dienai paminėti. Konferencijos tikslas – plėtoti mokinių gabumų ugdymo strategiją, įtraukiant mokinius į tiriamąją ir kūrybinę veiklą. 

Kiekvienais mokslo metais Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinė mokykla ir Raseinių rajono švietimo pagalbos tarnyba organizuoja Velykinių atvirukų konkursą priešmokyklinio amžiaus vaikams bei rajono bendrojo ugdymo mokyklų 1-4 klasių mokiniams.

Nors visi Šv. Velykas  švenčiame savaip, bet visada smagu, įdomu bei naudinga pasidairyti į kitų sukurtas dekoracijas. Šventinių nuotaikų apimtos sugalvojome paskelbti šventinio stalo dekoracijos konkursą. Joks stalas neapseina be Velykinių atributų: kiaušinių, kiškučių, žalumynų... Nesvarbu, kiek mums metų, Velykos visiems labai smagi šventė. Tai puiki proga susiburti visai šeimai ir praleisti laiką kartu.

#MEPALietuva. Kovo 29 d. vakarą gimnazijoje vyko Kartų protmūšis. Šiame tradiciniame gimnazistų renginyje dalyvavo tėveliai ir mokytojai. Protmūšio klausimai orientuoti į visas kartas. Pirmo turo tekstiniai klausimai tikrino istorines žinias apie Lietuva ir Europos Sąjungą. Antrasis turas – vaizdininiai klausimai buvo susiję su sportu, žymiais žmonėmis, paveldo vietomis. 

Gimnazija dalyvauja projekte „Renkuosi mokyti - mokyklų kaitai!", kurio metu mokykla planuoja įgyvendinti projektą  „Patyriminis ugdymas“.
Įgyvendinant  šį  pokytį suplanavome nemažai veiklų. Pirmiausia semsimės patirties ir mokysimės patys, ugdysime savo patyriminio ugdymo sampratą.