Aktualijos

Žinių, emocijų ir įdomių potyrių diena

„Emocijų ir fizinio lavinimo kūrybinių dirbtuvių“ būrelio vaikai šią savaitę turėjo neeilinę dieną. Vykome į ,,CurioCity“ – didžiausią vaikų edukacinį pramogų centrą Baltijos šalyse. Mokiniai aplankė net keturiolika patyriminių erdvių. Žmogaus kūno pažinimo erdvėje galėjo tapti greitosios pagalbos ekipažo nariu, užsivilkti chirurgo kostiumą, pabūti stomatologu, per termokamerą pamatyti savo kūno temperatūrą. Garsų pažinimo erdvėje išbandė įvairius muzikos instrumentus, decibelų matuokliu matavo savo kalbos garsumą, susipažino su gestų kalba. Statybų ir dizaino erdvėje galėjo statyti namą, laipioti pastoliais, mūryti plytas, kasti tikru ekskavatoriumi. Čia pat buvo galima išbandyti ugniagesio darbą, nusileisti gaisrininkų stoties stulpu, minant dviratį gaminti elektrą ir įžiebti šviesas. O kaip įdomu buvo įspūdingu kosminiu erdvėlaiviu apskristi visą Saulės sistemą, planetariumą primenenčioje uždaroje erdvėje susipažinti su Žemės planeta, jos palydovu Mėnuliu. Amfiteatre, spalvų, gamtos jėgų, pažinimo, ūkio, maisto erdvėse vaikai galėjo patirti, išmokti ir pajausti. Šis apsilankymas edukaciniame pramogų centre - VŠĮ ,,Tolerancijos ir fizinės gerovės ugdymo centras“ vadovų dovana mums už jų skelbtą ir mūsų grupės laimėtą konkursą Facebook. Laikas, kupinas žinių, potyrių ir be galo daug gerų emocijų,  prabėgo nepastebimai. Įspūdžiai išliks dar ilgai.

 

 

 
Ankstesni įrašai


Kovo 20-oji – Žemės diena. Tai astronominio pavasario pradžia, kai pradeda busti gamta, sugrįžta paukšteliai. Šią dieną minėjo ir  Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijos mokiniai ir jaunieji šauliai, vadovaujami mokytojų Editos Baltrušaitienės ir Jurgitos Parnarauskienės.  Ia klasės mokinių iniciatyva buvo suorganizuotas žygis į Jūkainių geomorfologinį draustinį.

Mūsų pradinukai aktyviai dalyvavo Raseinių rajono bendrojo ugdymo mokyklų pradinių klasių mokinių kūrybiniame konkurse „100 smulkiosios tautosakos kūrinių Lietuvai“. Mokiniai kūrė mįsles, minkles, skaičiuotes, pamėgdžiojimus, patarles... Visų kūrybiniai darbeliai buvo įdomūs ir išradingi. Džiaugiamės, kad net trys mūsų gimnazijos mokiniai tapo laureatais. 

Kovo 19 d., belaukiant artėjančių Šv. Velykų, o ypač Verbų sekmadienio, Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijoje susibūrusios Mamų klubo narės mokėsi rišti verbas. Tiesa, Viduklės kraštui rištinės verbos nėra būdingos, tai Vilniaus krašto senąsias tradicijas atliepianti liaudies kūryba, tačiau ir vidukliškėms rišti verbas sekėsi visai neblogai. 

 

Kovo 16 dieną mūsų gimnazijoje  vyko rajoninis renginys – diktanto konkursas „Raštingiausias mokinys 2018“. Konkurso tikslas - ugdyti gabiųjų mokinių dalykines ir bendrąsias kompetencijas. Diktantą rašė iš viso 43 mokiniai iš įvairių  ugdymo įstaigų. Džiaugiamės, kad šiemet raštingiausia rajono šeštoke tapo mūsų gimnazijos  6b klasės mokinė Monika Vaznytė. Dėkojame mokinei ir ją ruošusiai mokytojai Rasai Mažeikienei.

Kovo 12 d. vyko rajoninė 5-8 klasių mokinių  informacinių technologijų olimpiada. Olimpiadoje dalyvavo 5 gimnazijos mokiniai: Neda Baukytė (6a), Darius Bružas (6a), Eimantė Mockutė (7a), Pijus Liatukas (8a), Lukas Karickas (8a). Dėkojame mokiniams už dalyvavimą ir sveikiname Darių Bružą užėmusį III vietą.