Aktualijos

Žemės diena Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijoje

Kovo 20-oji – Žemės diena. Tai astronominio pavasario pradžia, kai pradeda busti gamta, sugrįžta paukšteliai. Šią dieną minėjo ir  Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijos mokiniai ir jaunieji šauliai, vadovaujami mokytojų Editos Baltrušaitienės ir Jurgitos Parnarauskienės.  Ia klasės mokinių iniciatyva buvo suorganizuotas žygis į Jūkainių geomorfologinį draustinį.

Kad žygis būtų tikrai įprasmintas, visą savaitę mokiniai gamino inkilėlius mažiesiems miško gyventojams. Kaip ir tikėjomės, aktyvumas inkilėlių gamyboje buvo  didelis – buvo pagaminta beveik 30 namelių paukšteliams - natūralūs ir paprasti, jog nekenktų aplinkai, ir kad naujiesiems gyventojams patiktų. Ir, žinoma, pagaminti su didele meile.

Prie šios iniciatyvos mielai prisijungė mažieji mūsų draugai - pradinukai. Aktyviausi buvo 2a klasės mokiniai ir jų mokytoja Raigeda Buzienė. Žygeivius lydėjo Viduklės girininkijos eigulys Eduardas Šneideris. Nuėję į mišką, pasiklausėme trumpos pamokėlės apie inkilų kabinimą ir paukštelius. Galiausiai ėmėmės darbo. Eigulys per kelias minutes susirado kartį, su kuria kėlėme naujuosius paukštelių namelius  į medžius. Pabaigę darbą, padėkojome už nuoširdžią pagalbą ir rūpestį E. Šneideriui. Na,o mes, žygeiviai, kupini geros nuotaikos ir lydimi pavasarinės saulės,  grįžome  atgal į gimnaziją.

 
Ankstesni įrašai


Mūsų pradinukai aktyviai dalyvavo Raseinių rajono bendrojo ugdymo mokyklų pradinių klasių mokinių kūrybiniame konkurse „100 smulkiosios tautosakos kūrinių Lietuvai“. Mokiniai kūrė mįsles, minkles, skaičiuotes, pamėgdžiojimus, patarles... Visų kūrybiniai darbeliai buvo įdomūs ir išradingi. Džiaugiamės, kad net trys mūsų gimnazijos mokiniai tapo laureatais. 

Kovo 19 d., belaukiant artėjančių Šv. Velykų, o ypač Verbų sekmadienio, Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijoje susibūrusios Mamų klubo narės mokėsi rišti verbas. Tiesa, Viduklės kraštui rištinės verbos nėra būdingos, tai Vilniaus krašto senąsias tradicijas atliepianti liaudies kūryba, tačiau ir vidukliškėms rišti verbas sekėsi visai neblogai. 

 

Kovo 16 dieną mūsų gimnazijoje  vyko rajoninis renginys – diktanto konkursas „Raštingiausias mokinys 2018“. Konkurso tikslas - ugdyti gabiųjų mokinių dalykines ir bendrąsias kompetencijas. Diktantą rašė iš viso 43 mokiniai iš įvairių  ugdymo įstaigų. Džiaugiamės, kad šiemet raštingiausia rajono šeštoke tapo mūsų gimnazijos  6b klasės mokinė Monika Vaznytė. Dėkojame mokinei ir ją ruošusiai mokytojai Rasai Mažeikienei.

Kovo 12 d. vyko rajoninė 5-8 klasių mokinių  informacinių technologijų olimpiada. Olimpiadoje dalyvavo 5 gimnazijos mokiniai: Neda Baukytė (6a), Darius Bružas (6a), Eimantė Mockutė (7a), Pijus Liatukas (8a), Lukas Karickas (8a). Dėkojame mokiniams už dalyvavimą ir sveikiname Darių Bružą užėmusį III vietą.

Kovo 16 d. Girkalnio pagrindinėje mokykloje vyko respublikinio ,,Knygos skirtuko” konkurso laureatų apdovanojimai. Šiame konkurse  dalyvavo 436 darbai iš 45 ugdymo įstaigų. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijos pradinių klasių 3 mokinių darbai pateko į geriausiųjų sąrašą, todėl buvo pakviesti dalyvauti konkurso užbaigimo šventėje.