Aktualijos

Konkursas „Velykų stalo dekoracija“

Kiekvienas pavasaris mums
Dovanoja atgaivą, džiaugsmą,
Šv. Velykų ryto nuojautą.
Tegul bundanti žemė gaudžia
Prisikėlimo varpais, nešdama Jums
Gerumo, vilties ir atpirkimo džiaugsmą.

Nors visi Šv. Velykas  švenčiame savaip, bet visada smagu, įdomu bei naudinga pasidairyti į kitų sukurtas dekoracijas. Šventinių nuotaikų apimtos sugalvojome paskelbti šventinio stalo dekoracijos konkursą. Joks stalas neapseina be Velykinių atributų: kiaušinių, kiškučių, žalumynų... Nesvarbu, kiek mums metų, Velykos visiems labai smagi šventė. Tai puiki proga susiburti visai šeimai ir praleisti laiką kartu.

Labai džiaugėmės, pamačiusios dūzgesį  gimnazijos vestibiulyje. Tai mums pranešė apie pasiruošimą konkursui. Kai  pamatėme  po pamokų paruoštus stalus, atėmė amą. Stalai išpuošti įspūdingai! Kokie kūrybingi ir išradingi vaikučiai ir jų mokytojai. O jau margučių margumas ir įvairumas... Puokščių  gražumas! Tikimės, kad šios dekoracijos ne tik papuošė  gimnazijos vestibiulį atvirų durų savaitę, bet ir įkvėpė  kiekvieną pagalvoti, kaip išradingai papuošti savo Velykų stalą.

Susirinkę į posėdį tėvelių komiteto nariai ir administracija atliko labai atsakinga darbą. Balsavo už jiems labiausiai patikusius stalus. Ir laimėtojais išrinkome tris klases:  1 vieta -5 a klasė; 2 vieta -2a klasė; 3 vieta -1b klasė. Sveikiname!!!  Labai dėkojame visiems dalyvavusiems. Tikimės , kad  jus visus Velykų bobutė tikrai aplankys. 

Su saulėtais  linkėjimais -  Velykų bobutė ir zuikis  (Tėvų komiteto narės  Diana Alarbied-Majevskaja, Erika Laurinavičienė ;) )
Ankstesni įrašai


#MEPALietuva. Kovo 29 d. vakarą gimnazijoje vyko Kartų protmūšis. Šiame tradiciniame gimnazistų renginyje dalyvavo tėveliai ir mokytojai. Protmūšio klausimai orientuoti į visas kartas. Pirmo turo tekstiniai klausimai tikrino istorines žinias apie Lietuva ir Europos Sąjungą. Antrasis turas – vaizdininiai klausimai buvo susiję su sportu, žymiais žmonėmis, paveldo vietomis. 

Gimnazija dalyvauja projekte „Renkuosi mokyti - mokyklų kaitai!", kurio metu mokykla planuoja įgyvendinti projektą  „Patyriminis ugdymas“.
Įgyvendinant  šį  pokytį suplanavome nemažai veiklų. Pirmiausia semsimės patirties ir mokysimės patys, ugdysime savo patyriminio ugdymo sampratą. 

Baigėsi tarpklasinės I- IV klasių tinklinio varžybos. Finale susitiko IVb ir IIa klasių komandos. Po atkaklios kovos 2-0 (15-11 ; 15-11) nugalėjo  IVb  klasė. Trečiąją vietą iškovojo IVa klasė. Po jų liko IIIb, Ia, IIIa klasių komandos. Sveikiname nugalėtojus bei prizininkus.

Kovo 28 dieną gimnazijoje lankėsi Swedbank atstovė - klientų konsultantė Raida Sabutienė. Susitikimo tikslas - 100 finansinio raštingumo pamokų Lietuvos mokykloms. Raida 7-IV klasių mokiniams priminė finansinio raštingumo taisykles, papasakojo apie asmeninio biudžeto planavimą, taupymą. Mokiniai, teisingai atsakę į konsultantės pateiktus klausimus buvo apdovanoti Swedbank rašikliais, pagamintais iš antrinių žaliavų. 
 

Kovo 27 d. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijoje vyko kraujo donorystės akcija. Mokyklos bendruomenės narės neatlygintinai dovanojo kraują.