Aktualijos

#ESF.Projektas.Įkurta Skaitymo laboratorija

Gimazijoje įgyvendinamas ES projektas „Skaitymo laboratorija“ (09.2.1-ESF-A-K-728) įgauna realų vaizdą - įkuriama Skaitymo laboratorija. Gimnazija iš projekto lėšų įsigijo 17 nešiojamų kompiuterių, 5 planšetinius kompiuterius, multimedia projektorių. Visa šita įranga galės naudotis 5-7 klasių mokiniai ir šiose klasėse dirbantys mokytojai. Mokiniai galės skaityti knygas elektroninėse skaityklėse, naudotis įvairiomis virtualiomis aplinkomis, atlikti užduotis, susijusias su skaitymo pasiekimų gerinimu, gebėjimų ugdymu. Nuo kovo 1 dienos įdarbintas skaitymo konsultantas, kuris koordinuos visą veiklą susijusią su 5-7 klasių mokinių skaitymo pasiekimų gerinimu: teiks pagalbą mokiniams (padės naudotis elektroniniu mokinio aplanku, talkins skaitymo sunkumų turintiems mokiniams)  ir mokytojams naudojant įvairias elektronines platformas, konsultuos dėl virtualių aplinkų panaudojimo, organizuos skaitymo laboratorijos veiklą po pamokų, mokiniams, lankantiems pailgintos dienos grupę, neformaliojo švietimo užsiėmimų ir mokinių atostogų metu. 
Ankstesni įrašai


Kovo 13 dieną gimnazijoje lankėsi tarptautinės apdovanojimų programos (DofE) koordinatorė iš Vilniaus Živilė Sakalauskienė. Viešnia susitiko su programos vadove gimnazijoje, aptarė programos įgyvendinimo sėkmes ir sunkumus, pasidalino mintimis, kaip motyvuoti mokinius siekti apdovanojimo. 

Kovo 11-oji - Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo diena. Tai itin reikšminga diena kiekvienam iš mūsų. Todėl šios gražios šventės proga Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijos  pilietiškumo grupė, vadovaujama pavaduotojos Audros Samienės, organizavo žygį pėsčiomis.  Jaunieji šauliai, mokinių tėveliai ir kiti bendruomenės nariai džiugiai  prisijungė prie šios gražios ir prasmingos iniciatyvos.

Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną,  Kovo 11 d., Raseinių savivaldybėje vyko „Auksinio lūšiuko“ apdovanojimų ceremonija, kurios metu paskelbti 5 nominacijų laureatai už ypatingus praėjusių metų pasiekimus. 

Šiandien gimnazijoje IIab laikinųjų grupių mokiniai dalyvavo integruotoje istorijos ir lietuvių kalbos pamokoje „Analizuoti Vytauto laišką Jogailai“. Pirmiausia istorijos mokytoja Gintarė mokinius supažindino su viduramžių laikų pasauliu, herojais, pasaulėžiūra, taip pakartodama istorinį kontekstą. 

Kaip pavasarį į medžius sugrįžta gyvybė, taip ir kovo 2 dieną į gimnaziją po žiemos užkariavimų grįžo drąsieji III genties kariai. Pasipuošę dailiausiais rūbais bebaimiai vikingai parvyko pasidžiaugti užgrobtais turtais ir pasiruošti svarbiausiam Egzamino mūšiui,