Aktualijos

Padėkos vakaras „100 žodžių Lietuvai“

Vasario 16-osios išvakarėse Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijoje vyko iškilmingas atkurtos Lietuvos valstybės šimtmečio minėjimas ir tradicinis Padėkos vakaras „100 žodžių Lietuvai“. Į pramogų arena virtusią sporto salę rinkosi mokiniai, mokytojai, tėvai, seneliai ir kviestieji svečiai. Sugiedojus Tautišką giesmę nuo scenos ėmė sklisti žodžiai, pagerbiantys Lietuvos, Viduklės krašto istoriją, aukštinantys žmonių susitelkimą, bendrystę, laisvės troškimą ir kovas už ją.  Švelniai skambančius skudučius keitė noragus žvanginantys kalviai, istorinių netekčių nuotaiką kūrė šokėjos, ramybei nuteikė smuiko garsai. Ir žinoma  - dainos. Skambios, savos, žinomos.

Antroji vakaro dalis - Padėkos vakaras - prasidėjo šventinėmis fanfaromis ir kuriama itin pakilia nuotaika. Šį kartą vakarą vesti patikėta mokytojai – naujokei Emilijai Zakaitei. Na, o renginių patirtį turintys mokiniai - Justas Sirvydas, Jokūbas Piatkus ir Dilanas Alarbied - šoko mokytojai padėti. Į sceną buvo kviečiami mokiniai - įvairių dalykų žinovai, turintys aukštus pasiekimus rajoninėse ar respublikinėse olimpiadose bei konkursuose. Juos dalykų mokytojai apdovanojo padėkomis, o rėmėjai piniginėmis premijomis.  Šiemet , kaip ir praėjusiais metais, didžiausia sėkmė lydėjo III b gimnazijos klasės mokinį Egidijų Skužinską. Jis tapo  metų chemijos, biologijos, geografijos bei muzikos žinovu.

Po to į sceną kartu su tėvais kilo geriausi iš geriausių – mokiniai, pasiekę aukščiausių ugdymosi rezultatų 2017-aisiais metais. 23 mokslo pirmūnai buvo apdovanoti ženkleliu „Gimnazijos garbė“, piniginėmis rėmėjų premijomis, tėvams įteiktos padėkos. Neliko nepastebėti ir tie, kuriems vos vienas ar du aštuonetukai užkirto kelią ženklelio link, taip pat padėkomis buvo apdovanoti ir įvairiose kitose veiklose pasižymėję mokiniai. Vėliau  direktorė Danutė Janukienė įteikė padėkas gimnazijos mokytojams, socialiniams partneriams, aktyviausiems tėvams.

Šventėje dalyvavę svečiai - klebonas Albertas Stanulis, rajono tarybos narys Andrius Bautronis, Seimo narių padėjėjai Janina Jasiulienė ir Kęstutis Užemeckas, Skaidrutė Žuvelaitienė,  Viduklės seniūnė Daiva Ulinskienė - džiaugėsi gražia švente, dėkojo gimnazijos administracijai ir visai bendruomenei už idėjas, susitelkimą, pagarbą Lietuvos istorijai ir už tai, jog čia matomas kiekvienas vaikas, čia gerbiamas kiekvienas bendruomenės narys.

Šventinį vakarą užbaigė rėmėjų dovana – grupės Disco Very koncertas ir tėvų komiteto bei Gimnazijos tarybos tėvų saldžios vaišės. Gera buvo matyti laimingus mokinius, besišypsančias šeimas, prie savęs glaudžiančias savo vaikus, gera buvo matyti mokytojus ir gimnazijos personalą, besididžiuojančius savo darboviete, savo bendruomene, sukurta bendra švente - didele, tradicine, daugiau nei šimto žodžių aidu atsiliepusioje visų širdyse. 
Ankstesni įrašai


Vasario 16-ąją visa Lietuva šventė 100–metį. Šventė laisvai, išradingai, aktyviai, jautriai ir,  svarbiausia, džiaugsmingai.  Visoje Lietuvoje skambėjo tautiška giesmė, dainos apie Lietuvą ir Lietuvai,  vilnijo trispalvių jūros.
Į trispalvių jūrą įsiliejo ir vidukliškiai. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijos iniciatyva Viduklės seniūnijos žmonės buvo pakviesti

Pradedame įgyvendinti Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro skelbiamą projektą „Sveikata visus metus“ su 4a klasės mokiniais. Kiekvieną mėnesį iki 10 d. skelbiamas vis naujas iššūkis, nauja užduotis. Sausio mėnesio iššūkis – „Burnelė - ne šiukšlynas. 

Priešmokyklinukai sėkmingai užsiregistravo į projekto „Kaip surasti Lietuvą?“ dalyvių sąrašą. Esame vienintelė, tarp 128 Lietuvos dalyvaujančių įstaigų, iš Raseinių rajono. Projekto numatytas veiklas vykdysime iki Vasario 16-osios. 

Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijos jaunieji šauliai sausio 30 dieną turėjo netradicinę pamoką. Į svečius pasikvietėme mūsų gimnazijos jaunąsias policijos rėmėjas, seses Rimantę ir Raimondą Mockutes.

Rimantė ir Raimonda pristatė Lietuvos Respublikos policijos rėmėjų nuostatus, priėmimo tvarką, tikslus, teises ir pareigas. Po šio susitikimo keletas jaunųjų šaulių teigė norintys tapti policijos rėmėjais. 

Neužmirštuolė – tai gėlė, kurią segime Sausio 13 d. atminti. Jos pavadinimas simbolinis, siejasi su pilietine nuostata, jog mes prisimename, kodėl esame laisvi. Gimnazistai dalyvavo Krašto apsaugos savanorių pajėgų organizuotoje pilietinėje akcijoje, kurios metu reikėjo išsakyti savo patriotinę mintį bei segėti neužmirštuolę.