Aktualijos

#ESF.Projektas. Bendrieji mokymai

Įvyko 09.2.1-ESFA-K-728-01-0034 projekto „Skaitymo laboratorija“ pirmieji mokymai. Mokymuose dalyvavo 25 Ariogalos gimnazijos ir Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijos mokytojai, dirbantys 5-7 klasėse. Mokymus vedė Gitana Notrimaitė-Muzikevičienė. Mokymų metu buvo daug kalbėta apie skaitymo gebėjimų ugdymą, apie skaitymo strategijų taikymą įvairių dalykų pamokose. Norėdamas išmokyti skaityti ir suprasti tekstus bet kurio dalyko mokytojas turi ne tik gerai išmanyti įvairias skaitymo strategijas, bet ir būti įvaldęs jų taikymą ugdymo praktikoje, nuolat naudoti įvairią pagalbinę medžiagą (strategijų korteles, vaizdinę informaciją aplinkoje ir kt.), išmokyti savo mokinius sąmoningai naudotis įvairiomis skaitymo strategijomis ir atsirinkti, kuri strategija ir kada tinka. 
Ankstesni įrašai


Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinėje mokykloje vyko pradinių klasių mokinių konferencija „Vienas vardas – Lietuva“, kurios tikslas skatinti mokinių domėjimąsi savo šalies, krašto istorija, ugdyti gebėjimą raiškiai kalbėti, sklandžiai reikšti savo mintis, kūrybiškai mąstyti. Konferencijoje dalyvavo gausus būrys pradinukų iš mūsų rajono mokyklų. 

Vasario 16-osios išvakarėse Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijoje vyko iškilmingas atkurtos Lietuvos valstybės šimtmečio minėjimas ir tradicinis Padėkos vakaras „100 žodžių Lietuvai“. Į pramogų arena virtusią sporto salę rinkosi mokiniai, mokytojai, tėvai, seneliai ir kviestieji svečiai. Sugiedojus Tautišką giesmę nuo scenos ėmė sklisti žodžiai, pagerbiantys Lietuvos, Viduklės krašto istoriją, 

Vasario 16-ąją visa Lietuva šventė 100–metį. Šventė laisvai, išradingai, aktyviai, jautriai ir,  svarbiausia, džiaugsmingai.  Visoje Lietuvoje skambėjo tautiška giesmė, dainos apie Lietuvą ir Lietuvai,  vilnijo trispalvių jūros.
Į trispalvių jūrą įsiliejo ir vidukliškiai. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijos iniciatyva Viduklės seniūnijos žmonės buvo pakviesti

Pradedame įgyvendinti Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro skelbiamą projektą „Sveikata visus metus“ su 4a klasės mokiniais. Kiekvieną mėnesį iki 10 d. skelbiamas vis naujas iššūkis, nauja užduotis. Sausio mėnesio iššūkis – „Burnelė - ne šiukšlynas. 

Priešmokyklinukai sėkmingai užsiregistravo į projekto „Kaip surasti Lietuvą?“ dalyvių sąrašą. Esame vienintelė, tarp 128 Lietuvos dalyvaujančių įstaigų, iš Raseinių rajono. Projekto numatytas veiklas vykdysime iki Vasario 16-osios.