Aktualijos

Pilietiškumo akcija Viduklės A. Svarinsko aikštėje

Beauštant sausio 13-osios rytui mūsų gimnazija ir Viduklės seniūnija Alf. Svarinsko aikštėje surengė akciją „Atmintis gyva, nes liudija...“. Susirinko gražus būrys moksleivių, mokytojų, vidukliškių. Aikštė nušvito žvakių liepsnelėmis, sumirgėjo miniatiūrinėmis trispalvėmis. Šį ankstyvą rytą Viduklėje darniai suskambo ir giedamas Lietuvos himnas.
Susikaupimui ir prisiminimams apie įvykius, vykusius prieš 27-erius metus, pakvietė Romena Antanavičienė. Prisiminimais apie sausio 13-osios aukų laidotuves ir tuometę emociją pasidalino gimnazijos direktorė Danutė Janukienė. Pranas Laurinavičius susirinkusiesiems ne tik papasakojo, ką išgyveno tą juodąją, tiksliau, Lietuvos pergalės naktį, bet ir pakvietė akcijoje dalyvavusius gimnazijos Jaunuosius šaulius uždegti atminimo žvakelę prie Lietuvos savanorių paminklo. Aiva Gailienė, Raseinių rajono kultūros centro Viduklėje specialistė, akcijos dalyviams pasiūlė karštos arbatos.

Vos pusvalandį truko ši graži pilietiškumo akcija, o tiek gerų emocijų, tiek sužadintų prisiminimų. Aikštėje likusios žvakių liepsnelės ir plazdančios vėliavėlės dar visą dieną vidukliškiams ir Viduklės svečiams liudijo, kad atmintis gyva... 
Ankstesni įrašai


Sausio 12-ąją, minint Laisvės gynėjų dieną, mūsų gimnazijos languose 8.00 val. sužibo žvakelės. Tai daugelį metų vykstanti pilietinė iniciatyva „Atmintis gyva, nes liudija“. Keletą minučių pastovėję pagarbioje tyloje kiekvienas pamąstėme, kiek kainuoja laisvė. Laisvė labai brangi, nes už ją mokama gyvybėmis... 

2018-01-10 vyko rajoninė anglų kalbos olimpiada 11 klasių mokiniams. Olimpiadoje dalyvavo mokiniai iš Prezidento Jono Žemaičio, Šiluvos, Nemakščių Martyno Mažvydo, Ariogalos  ir Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijų. Didžiuojamės mūsų gimnazistais –IIIb klasės mokinė Viktorija Usinaitė ir IIIa klasės mokinys Simas Kačiušis užėmė II vietas. Didžiulės sėkmės toliau siekiant pačių geriausių rezultatų!

Sausio 11 dienos Raseinių rajone prasidėjo Raseinių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro inicijuota akcija „2018-uosius pasitikime matomi kelyje“. Pagrindinis šios akcijos tikslas – prisiminti saugumo kelyje svarbą. Šiandien rytą akcija vyko ir Viduklės miestelyje.

Sausio 10 d. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijos mokytojai, mokiniai, mokytojai senjorai į paskutinę kelionę palydėjome ilgametę technologijų (darbų) mokytoją Salomėją Arbačiauskienę. Gausus laidotuvėse dalyvavusių draugų, kaimynų, giminaičių, kolegų būrys parodė, jog netekome draugiško, atsakingo, darbštaus ir labai rūpestingo žmogaus. Ilsėkitės ramybėje, gerbiama Mokytoja. 

Viduklės Simono Stanevičiaus  gimnazijos jaunieji šauliai, sausio 9d.  išsirengė į žygį, skirtą sausio 13-osios aukoms atminti. Tai nebuvo paprastas žygis ir jo tikslas nebuvo nueiti toli ar arti, įveikti kliūtis ar atlikti užduotis. Tai buvo žygis, skitas vienybei. Jaunieji šauliai skandavo apie meilę tėvynei, savo kraštui, savo miesteliui.