Aktualijos

Lankėmės moderniųjų technologijų ir verslumo konferencijoje „SWICH“

Rugsėjo 19 d. 50 gimnazijos mokinių važiavo į  Kaune, Žalgirio arenoje, vykusią moderniųjų technologijų ir verslumo konferenciją.  Renginio metu veiklų buvo ir puikiai IT technologijas išmanantiems profesionalams ir jomis dar tik domėtis pradedančiam jaunimui. Jaunimo erdvė buvo padalinta į dvi dalis: vienoje buvo universitetų ir kolegijų stovyklos, kitoje vyko paskaitos. Pirmojoje dalyje mokiniai galėjo konsultuotis su įvairių universitų atstovais apie studijų galimybes, studentišką gyvenimą bei dalyvauti trumpuose moksliniuose eksperimentuose ar išbandyti skrydį parasparniu virtualioje erdvėje.  Antrojoje dalyje paskaitų metu buvo galima išgirsti apie tai, jog jausmų neturintis kompiuteris gali perprasti emocijas Monos Lizos veide, o štai regis tik vaizduotėje ir filmuose gyvuojantis aparatas, kuris geba skaityti mintis, jau iš tiesų egzistuoja. Konferencijos veiklas  pabaigė Rimvydo Širvinsko kalba, kurioje jis įdomiai papasakojo apie savo verslo sukūrimą, norą, darbą ir viltį. Dėkojame SWICH organizatoriams už nemokamą galimybę nyvykti į Kauną ir dalyvauti renginyje.
Ankstesni įrašai


Šiandien gimnaziją pasiekė laiškas - paketas, kuriame padėkos ir prizai už dalyvavimą Europos nacionalinio centro "Nalanda" organizuotoje prestižinėje tarptautinėje internetinėje olimpiadoje "Nalanda 2017". Apdovanojimai nudžiugins P. Povilaitį, M. Buivydaitę, G. Matevičių, A. Alasauską, I. Mačiulaitytę ir jų mokytojas. 

IIIa,b klasių gimnazistai vaikinai šiemet pradėjo lankyti technologijų pamokas, kurias veda patyręs technologijų mokytojas ekspertas Kęstutis Bakutis. Užsukus į kabinetą - dirbtuves darbas virte virė. Nagingesni jau džiaugėsi pirmais gaminiais, o tie, kurie su medžiu dar nebuvo geriau susipažinę, projektavo būsimus dirbinius. 

Rugsėjo 14-16 d. vyko 4-asis Lietuvos istorikų suvažiavimas „Vasario 16-osios Lietuva: pirmtakai ir paveldėtojai“ Vytauto Didžiojo universitete, skirtas 100-osioms Lietuvos valstybingumo atkūrimo metinėms pažymėti, kuriame dalyvavo ir mūsų gimnazijos istorijos mokytoja metodininkė Gintarė Tytmonienė. 

Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijos biblioteka įgyvendina gražią iniciatyvą „Perskaičiau – dalinuosi“. Koridoriuje prie bibliotekos yra įrengta laisvalaikio erdvė - stalai su kėdėmis, minkštos pagalvėlės nišose, laikraštinės su periodiniais leidiniais. 

Gimnazijoje atliktas tyrimas „ĮTRAUKIOJO UGDYMO SITUACIJA MOKYKLOJE“, kurio tikslas – atlikti gimnazijos, dalyvaujančios projekte „Renkuosi mokyti – mokyklų kaitai“, situacijos matavimą, apimantį visas tris įtraukiojo ugdymo dimensijas: politiką, kultūrą ir praktiką. Tyrimo paskirtis: