Aktualijos

Prasidėjo projekto „Kūrybinės dirbtuvėlės visai šeimai'“ veiklos

Besibaigant birželiui Viduklės gimnazijos paramos fondas pradėjo įgyvendinti Raseinių rajono savivaldybės finansuotą projektą „Kūrybinės dirbtuvėlės visai šeimai“. Projekto įgyvendinimui skirta 300 eur. „Kūrybinių dirbtuvėlių visai šeimai“ idėja - bet kokį darbelį mamai ir dukrai, tėčiui ir sūnui, močiutei ir anūkei atlikti kartu. 

Pirmosios dirbtuvėlės - vilnos vėlimo - buvo labai sėkmingos. Būrelis užsiėmimo dalyvių nusivėlė šiltas riešines, jas dekoravo. Buvo gera žiūrėti, kaip netikėtai puikiais rezultatais džiaugėsi Kotryna, Vakarė, Vitalija. Jų darbeliai nė kiek nenusileido suaugusių dalyvių darbams. Dar liko ryšulėlis vilnos, tad dalyvės planuoja susiburti draugėn liepos mėnesį ir velti papuošalus. O įgyvendinant projekte numatytas veiklas, planuojama vykti į Bijotus, aplankyti vaikų dienos centrą ir jo dirbtuvėlėse ką nors sukurti iš molio ar modelino. 

Buvimas kartu, bendravimas stiprina šeimą, buria bendruomenę. Tikėtina, jog į kitus užsiėmimus susirinks daugiau dalyvių - savanorių. Už šį vilnos vėlimo pradžiamokslį dėkojame Raseinių krašto istorijos muziejaus muziejininkei Loretai Kordušienei.

 Iki kitų susitikimų „Kūrybinėse dirbtuvėlese“! 
 P.S. Gimnazijos bendruomenės nariai, apie užsiėmimus ir registraciją į juos informacijos ieškokite vssg.lt arba socialiniame tinkle facebook.com
Ankstesni įrašai


Mokslo metų pabaigoje UAB „Eurosec LT“ švedijos gamintojo Biosensor Aplications įrenginiu Biosens 600 gimnazijoje atliko narkotinių medžiagų tyrimą. Šis prietaisas plačiai  naudojamas policijos, sienos apsaugos, oro uostų ir kt. tarnybų visame pasaulyje.

Gimnazijos Tėvų komitetas buvo paskelbęs 2016-2017 m. m. Šauniausios klasės konkursą. Jo tikslai:
•  Stiprinti mokinių savivaldos vaidmenį mokyklos gyvenime, suaktyvinti klasių bendruomenes, stiprinti ir palaikyti mokinių atsakomybę, skatinti gabius ir talentingus mokinius.
•  Didinti  mokinių mokymosi motyvaciją, gerinti pamokų lankomumą.
 

Birželio 16-18 dienomis grupė mūsų gimnazijos mokytojų ir kitų bendruomenės narių vyko į kelionę po šiauriną Lenkiją. Pirmiausia buvo atiduota duoklė istorijai - aplankytas Vilko guolis (Hitlerio bunkeris), Žalgirio mūšio vieta - Griunvaldas. Po toŠv. Lipkos vienuolyne keliauninkai klausėsi „šokančių“ vargonų, pasivaikščiojo Olšteino senamiesčiu.

Europos socialinio fondo agentūra paskelbė kvietimą teikti paraiškas ir gauti finansavimą pagal priemonę  „Ikimokyklinio ir bendrojo ugdymo mokyklų veiklos tobulinimas“ . Mūsų gimnazijos komanda paraiškos parengimui ir projekto įgyvendinimui pasikvietė partnerius – Ariogalos gimnaziją. 

Gegužės 13 dieną Švietimo ir mokslo ministerijoje vyko konferencija „Tarpžinybinis bendradarbiavimas – būdas siekti geresnės vaikų sveikatos“. Konferencijos organizatoriai: Švietimo ir mokslo ministerija, Sveikatos apsaugos ministerija, Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras, Sveikatos mokymo ir ligų prevencijos centras, Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamentas.