Aktualijos

Tėvų komitetas išaiškino šauniausias gimnazijos klases

Gimnazijos Tėvų komitetas buvo paskelbęs 2016-2017 m. m. Šauniausios klasės konkursą. Jo tikslai:
•  Stiprinti mokinių savivaldos vaidmenį mokyklos gyvenime, suaktyvinti klasių bendruomenes, stiprinti ir palaikyti mokinių atsakomybę, skatinti gabius ir talentingus mokinius.
•  Didinti  mokinių mokymosi motyvaciją, gerinti pamokų lankomumą.
•  Skatinti mokinius aktyviai dalyvauti neformaliojo švietimo veikloje, gimnazijos, rajono ir šalies renginiuose.
Susumavus rezultatus, išaiškinti laimėtojai:
 1-4 klasių tarpe I vietą iškovojo 2b klasė, II vietą – 3a klasė, o III vietą – 2a klasė.
5-III klasių tarpe I vietą iškovojo 5a klasė, II vietą – 5b klasė, o III vietą – IIb klasė.
Sveikiname Šauniausias gimnazijos klases: 2b, mokytoja Irena Petkienė ir 5b, auklėtoja Laimutė Borkertaitė. Jūsų laukia prizas – išvyka į Tartu AHHAA mokslo centrą.

 
Ankstesni įrašai


Birželio 16-18 dienomis grupė mūsų gimnazijos mokytojų ir kitų bendruomenės narių vyko į kelionę po šiauriną Lenkiją. Pirmiausia buvo atiduota duoklė istorijai - aplankytas Vilko guolis (Hitlerio bunkeris), Žalgirio mūšio vieta - Griunvaldas. Po toŠv. Lipkos vienuolyne keliauninkai klausėsi „šokančių“ vargonų, pasivaikščiojo Olšteino senamiesčiu.

Europos socialinio fondo agentūra paskelbė kvietimą teikti paraiškas ir gauti finansavimą pagal priemonę  „Ikimokyklinio ir bendrojo ugdymo mokyklų veiklos tobulinimas“ . Mūsų gimnazijos komanda paraiškos parengimui ir projekto įgyvendinimui pasikvietė partnerius – Ariogalos gimnaziją. 

Gegužės 13 dieną Švietimo ir mokslo ministerijoje vyko konferencija „Tarpžinybinis bendradarbiavimas – būdas siekti geresnės vaikų sveikatos“. Konferencijos organizatoriai: Švietimo ir mokslo ministerija, Sveikatos apsaugos ministerija, Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras, Sveikatos mokymo ir ligų prevencijos centras, Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamentas.

Viešoji įstaiga „Mokyklų tobulino centras“ (MTC), devintus metus įgyvendinanti jaunųjų mokytojų pritraukimo programą „Renkuosi mokyti“, pradėjo naują projektą „Renkuosi mokyti – mokyklų kaitai“.  Juo siekiama tvarių vadovavimo, ugdymo ir bendravimo pokyčių mokyklų bendruomenėse įtraukiant ir mokinius, ir mokytojus, ir mokyklų vadovus. Projekto metu bus remiamasi įtraukiojo ugdymo samprata bei sėkminga programos „Renkuosi mokyti!“ patirtimi. 

Birželio 5-6 dienomis vyko DoFe apdovanojimų programos bronzos dalyvių bandomasis žygis, kuriame dalyvavo grupė Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijos mokinių: Gabija Jakubauskaitė, Deimantė Vaičekauskaitė, Andželas Gvazdauskas ir Vidmantas Trumpius. Šio žygio tikslas buvo surinkti 15 skirtingų vaistinių augalų. Vėjuotą pirmadienio rytą žygeiviai, gerai nusiteikę, iš Alėjų pajudėjo Padubysio poilsiavietės link.