Aktualijos

Dalyvavome Erasmus + projekte „Choosing Right Job“

Vasario 25 - kovo 4 d. du mūsų gimnazijos mokiniai: Vincentas Macijauskas (IIa kl.) ir Justinas Kalvaitis (IIIa kl.), bei lietuvių kalbos mokytoja Renata Skužinskaitė dalyvavo Erasmus + projekte „Choosing Right Job“, kuris vyko Turkijoje, Stambulo mieste. Iš viso projekte dalyvavo 6 šalys: Turkija, Ispanija, Didžioji Britanija, Čekija, Lenkija, Lietuva. Projekto tikslas – pasidalinti karjeros galimybėmis su dalyviais iš skirtingų Europos šalių. Mokiniai turėjo progą patobulinti anglų kalbą, bendraudami su žmonėmis iš įvairių šalių. Ypač didelis dėmesys projekte buvo skiriamas dalyvių tarpusavio bendradarbiavimui, todėl dažnai užduotis tekdavo atlikti grupėse. Vienos iš aktualiausių užduočių – CV ir motyvacinio laiško kūrimas bei viešasis kalbėjimas. Projekto metu buvo daug kalbama ir diskutuojama apie tai, kaip svarbu žinoti, kokie tavo gyvenimo tikslai, tavo gebėjimai ir galimybės, kaip surasti patinkančią veiklą ar sritį, kurioje galėtum dirbti ir tobulėti. Kad projekto dalyviai susipažintų vieni su kitais ir kuo daugiau sužinotų apie svečias šalis, organizuoti kultūros vakarai, kurių metu buvo šokama, dainuojama, žaidžiama. Neišdildomą įspūdį paliko Turkijos kultūra, papročiai, tradicijos, taip pat aplankytos žymiausios Stambulo vietos ir miesto architektūra. Manome, kad tokie projektai reikalingi, nes jie visapusiškai praturtina asmenybę, suteikia pasitikėjimo savimi bei atveria naujas galimybes bendradarbiavimui.
Ankstesni įrašai


Kovo 7 dieną rajone vyko  3, 4 pradinių klasių mokinių matematikos olimpiada. Į ją vyko šeši Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijos mokiniai, kurie laimėjo prizines vietas mokyklinėje olimpiadoje: Urtė Baukytė (3a kl.), Artūras Alasauskas (3a kl.), Gustas Matevičius (3a kl.), Kristupas Baltrušaitis (4b kl.), Titas Mačiulaitis (4b kl.), Arūnas Baltrušaitis (4a kl.). 

Kovo 7 dieną aštuoni mūsų mokyklos mokiniai dalyvavo Raseinių rajono bendrojo ugdymo mokyklų 5-8 klasių mokinių informacinių technologijų olimpiadoje, Raseinių Šaltinio progimnazijoje. Tai buvo komandinės varžytuvės. Jų metu paaiškėjo, kad kad abi mūsų gimnazijos (5-6 ir 7-8 klasių) komandos užėmė  III vietas.

Kovo 1 d. vyko XXIX Lietuvos mokinių geografijos olimpiados rajoninis etapas, kuriame dalyvavo 8- IV klasių mokiniai iš įvairių rajono mokyklų. Olimpiadoje dalyvavo mūsų gimnazijos mokiniai: Edgaras Blažys 8a kl., Vidmantas Trumpius 8a kl., Agnė Stelčiūnaitė Ib kl., Vidmantas Pocius IIb kl. ir Egidijus Skužinskas IIa kl. . Puikias geografijos žinias parodė Egidijus Skužinskas ir laimėjo I vietą. Ačiū Egidijui ir mokytojai Vilmai Jokubauskienei.

Vasario 24 dieną gimnazijoje vyko 5-8 klasių mokyklinė matematikos olimpiada. Sveikiname nugalėtojus: Darių Bružą 5b kl., Ievą Mačiulaitytę 6a kl., Andželą Gvazdauską 8a kl., Vidmantą Trumpių 8a kl.

 

4a klasės mokiniai suorganizavo priešmokyklinukams viktoriną „Ar pažįsti Lietuvą“. Ketvirtokai klausimus suskirstė į tris turus: geltonas, žalias ir raudonas. Viktorina vyko pagal visas taisykles – priešmokyklinukai susiskirstė į 4 komandas, leista atsakyti į klausimą komandai paspaudus sutartinį garso signalą, už teisingą atsakymą atsakingi stebintieji ketvirtokai turi priklijuoti komandai širdelę.