Aktualijos

Mažosios olimpinės žaidynės rajone

Lapkričio 14 d. mūsų gimnazijos PUG vaikai dalyvavo Raseinių rajono priešmokyklinio amžiaus vaikų „Mažosiose olimpinėse žaidynėse“. Nugalėtojais tapo visos 7 dalyvavusios komandos. Parsivežėme taurę, padėkos raštą, didelę dalyvių nuotrauką, atminimo dovanėlių ir gerą nuotaiką.

 
Ankstesni įrašai


Lapkričio 13- osios rytas gimnazijoje prasidėjo malonia  staigmena: visus pasitiko Lūšiukas Sveikuoliukas ir dalino atšvaitus.  Buvo gera matyti maloniai nustebusius mokinius, mokytojus, kitus bendruomenės narius.

Lapkričio 12 d. gimnazijos bibliotekoje vyko viktorina „Šventės Šiaurės šalyse“. Viktorinoje, kurioje dalyvavo 4 a klasės mokiniai (mokytoja Raigeda Buzienė), buvo daug įvairiausių klausimų iš įvairių sričių: ir apie Šiaurės šalių ūkį, apie geografiją, apie šventes, ir, žinoma, apie literatūrą. 

Lapkričio 12 d. ilgosios pertraukos metu jaunieji MEPA ambasadoriai: Arentas Karpas (8a), Neda Baukytė (8a), Eva Aleksaitė (8a) parengė ir pravedė viktoriną mokiniams. Klausimai buvo apie  Europos Parlamentą, jo veiklą ir Europos Sąjungą. Už teisingus atsakymus mokiniai gavo prizus. Daugiausiai prizų pelnė 6a klasės mokinys Nojus Karpinas. Džiaugiamės mokinių iniciatyvomis. 

Lapkričio 11 d. 6 a klasės mokiniai klasės rytmečiui rinkosi į biblioteką. Čia, žvakių šviesoje, vyko  norgvegų rašytojo Josteino Gaarderio knygos „Sofijos pasaulis“ garsiniai skaitymai.  Šis rymetys, kaip ir visas lapkričio mėnuo, buvo skirtas Šiaurės šalių literatūrai. 

Šiandien IIab klasių gimnazistai pilietiškumo pamokoje pristatė  projektą  „Lietuva dešimtokų akimis“. Naudojantis įvairiais informacijos šaltiniais, pristatė Lietuvos valstybę pasirinkta tema – Lietuvos mokslas, mokykla, teisė, piliečiai, tauta, viltis, menas, sportas ir kultūrinis paveldas.