Aktualijos

Kornelija Ir Kotryna – ant aukščiausios lengvosios atletikos varžybų apdovanojimų pakylos

Birželio 6 d. gimnazijos merginų komanda dalyvavo Lietuvos kaimo vietovių mokyklų lengvosios atletikos finalinėse varžybose Šiauliuose. Pats džiugiausias pasiekimas – 400 m bėgimo rungtyje Kornelija Kulišauskaitė tapo šios rungties Lietuvos kaimo vietovių mokyklų finalinių varžybų nugalėtoja. Nuo jos šiek tiek atsiliko Kotryna Domkutė, užėmusi antrą vietą 400 m bėgimo rungtyje. Labai šaunų rezultatą šuolio į tolį rungtyje parodė Irma Škadauskaitė, pasiekusi savo asmeninį rekordą ir nušokusi 4.60 m, Dovilė Pocevičiūtė nušoko 4.29 m ir šioje rungtyje liko devinta. Gabija Marcinkutė pateko į 100 m bėgimo finalą ir užėmė septintą vietą tarp Lietuvos kaimo vietovių mokyklų šio nuotolio bėgikių. Kiekvienas komandos narys, dalyvaudamas savo rungtyje, rinko taškus komandiniam rezultatui. Varžybose dalyvavo 20 komandų iš visų Lietuvos regionų. Mūsų gimnazijos merginų komanda atsiliko tik 3,5 taško nuo varžybų prizininkių ir užėmė ketvirtą vietą bendrakomandinėje rezultatų suvestinėje.
Ankstesni įrašai


Birželio  3 - 4 dienomis pirmokai ir antrokai kartu dalyvavo patirtinėse veiklose. Visos veiklos buvo  integruotos: pasaulio pažinimas, Lietuvos istorija, dailė ir technologijos, kūno kultūra, net matematika.

Vasara jau tvirtais žingsniais atkeliavo ir į mūsų gimnaziją. Mažieji birželio 4 d. ją pasveikino savo piešiniais. Atvira ugdomoji veikla ,,Labas, vasarėle“ vyko žaidimų aikštelėje. Vaikai vasarą vaizdavo dažais ir piešdami ant plėvelės. 

Birželio 1-oji mūsų gimnazijoje buvo visiškai kitokia nei įprasta. Iš pat ryto visi PUG vaikai ir 1- III gimnazijos klasių mokiniai rinkosi į pramogų salę, kur vyko „Talentų šou“. Šį puikų renginį inicijavo ir organizavo Gimnazijos tėvų komitetas. Scenoje pasirodė dainininkai, reperės, dailininkai, šokėjos, muzikos instrumentų virtuozai, rankdarbių kūrėjos, karatė meistrai ir net paslaptingi chemikai.

Gegužės 30 d. 2b klasės mokiniams lietuvių kalbos pamoka, kurios tema  „Ką skaitysiu vasarą? “ vyko bibliotekoje. Bibliotekininkė Lina Pocienė pasidžiaugė antrokais, kurie daug skaito, priminė taisykles, kurių reikia laikytis atėjus, pristatė naujausias knygas, sudomino jų ištraukomis. 

Visą gegužės mėnesį Raseinių r. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijos 1-5 klasių mokiniams organizuotos alkoholio, tabako ir kitų psichotropinių medžiagų vartojimo pirminės prevencijos tęstinio kompleksinio projekto veiklos, skirtos rūkymo profilaktikai.