Aktualijos

„Sveikata visus metus“

Šiais metais projektą įgyvendina 4a klasės mokiniai. Kiekvieną mėnesį skelbiamas vis naujas iššūkis, nauja užduotis. Kovo mėnesio iššūkį padėjo įgyvendinti visuomenės sveikatos specialistė Lina Vaišnorienė. Iššūkį „Jaunas sportuosi – senas nedejuosi“ įveikti pavyko puikiai. Mokiniai, pasiskirstę į komandas, žaidė įvairius judriuosius žaidimus, linksmai leido laiką. Po užsiėmimo pažadėjo, kad ir toliau stengsis būti kūrybingi bei aktyvūs.
Ankstesni įrašai


Priešmokyklinio ugdymo grupės vaikai kartu su visuomenės sveikatos specialiste Lina minėjo artėjančią Tarptautinę laimės dieną.

Jaunieji šauliai kartu su aktyviais gimnazijos žygeiviais  kovo 11 d. nužygiavo 11 km., žygis skirtas Lietuvos nepriklausomybės dienai paminėti. Nors oras nelepino, nors pievų takeliai pažliugę, bet nuotaika buvo puiki. Po žygio visi dalyvavome  Viduklės kultūros namų organizuotame minėjime. 

„Kovo 11-oji – Lietuvos Nepriklausomybės Atkūrimo diena  yra svarbi kiekvienam Lietuvos piliečiui. Pilietiškumas tai ne tik trispalvės kėlimas valstybinių švenčių ir minėtinų dienų metu, ne tik himno giedojimas ar gyvenimas Lietuvoje. Tai šis tas daugiau.“ Tokiais žodžiais savivaldybėje pasisakė IVa klasės  gimnazistas Egidijus Skužinskas.

Kovo 9 d. gimnazijos pradinių ir 5-6 klasių komandos dalyvavo zoninėse „Dąsūs, stiprūs, vikrūs“ varžybose Kėdainių r. Akademijos gimnazijoje. 

Kovo 5 d. mūsų gimnazijoje minėjome Užgavėnes. Tradiciškai jas organizavo aštuntokai. Persirengę žydukais, čigonėmis, daktarais ir ubagais jie aplankė pradinių klasių mokinius bei dalykų mokytojus. Kvieslys ir daktarė dalino įvairius patarimus, padėsiančius greičiau išvaryti žiemą, šeimininkė sudomino mįslėmis, čigonės linksmino šokiais ir dainomis,