Aktualijos

Priešmokyklinukai SEU olimpiados „Dramblys“ dalyviai

Norime pasidžiaugti, kad „Bitučių“ ir „Smalsučių“ grupės vaikai, kartu su 260 ugdymo grupėmis iš visos Lietuvos, dalyvavo SEU olimpiados „Dramblys“ draugiškojoje savaitėje. Išties įdomios ir prasmingos tarpusavio supratimo, savimonės, savitvardos, socialinio sąmoningumo, sprendimų priėmimų užduotys padeda ugdyti vaikų emocinį intelektą nuo mažų dienų. Veikla buvo įdomi, skatinanti gerą vaikų savijautą. Priešmokyklinukai mokėsi, kaip elgtis, kai supyksti, „pavirstant į balioną“, kaip spręsti konfliktus, kaip atpažinti, ką jauti, kaip pasitikėti draugu, kad pavyktų kartu pasiekti tikslą, kaip svarbu išgirsti, ką tau nori pasakyti šalia esantis. Per savaitę ne visos užduotys atliktos. Skirsime laiko ir toliau naujų veiklų išbandymui, būtinai prisiminsime ir įtvirtinsime įgytus išmokimus. Džiaugiamės puikiu edukatoriai.lt projektu, kuris šiais metais įtraukė priešmokyklinio amžiaus vaikus. Jiems tikrai reikia mokytis valdyti savo reakcijas į aplinką bet kokioje situacijoje.
Ankstesni įrašai


Gimnazijoje vyko tarpklasinės I-IV klasių 3 prieš 3 krepšinio varžybos, kuriose dalyvavo 5 komandos. Nugalėtojais tapo IIIab klasės komanda „Debesėlis“, kuriai atstovavo J. Sirvidas, V. Mačiulis, A. Underys. Antri liko IVab „Abitūra“ (V. Macijauskas, M. Vispolskis, M. Norkevičius). Trečiąją vietą iškovojo Ib klasės komanda „Celtics“ (J. Piatkus, D. Čekanavičius, D. Čekanavičius, K. Baltrušaitis).

Kovo 25-26 dienomis 14 mūsų gimnazijos mokinių dalyvavo projekto "Piliečiai kartu" mokymuose. Juos vedė lektorė, psichologė Lolita Kuginienė. Šie mokymai įkvėpė mus stebėti bendruomenės poreikius ir spręsti iškilusias problemas. Išmokome pažinti save, kaip elgtis, reaguoti įvairiose situacijose, kaip pradėti diskusiją. Atsivėreme, įgavome daug patirties,idėjų ir žinių!

Šiandien gimnaziją pasiekė puiki žinia - iš Raseinių rajono savivaldybės 2019 metų visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos finansuoti net du mūsų gimnazijoje parengti projektai. 

 

Gimnazija nuo 2018 metų rugsėjo 1 dienos dalyvauja integralaus gamtos mokslų kurso programos 5-8 klasėse išbandyme, kurį inicijuoja Ugdymo plėtotės centras. Vienas iš programos išbandymo tikslų - parengti rekomendacijas skirtingo potencialo mokykloms. 

 

 

Pirmadienį, kovo 25 d., istorijos mokytoja Gintarė Tytmonienė ir IIa gimnazijos klasės mokinys Andželas Gvazdauskas dalyvavo pokyčio projekto „Renkuosi mokyti – mokyklų kaitai" istorijos pasakotojams skirtuose mokymuose. Profesionalūs lektoriai Andrius Ivanovas ir Vytautas Kontrimas dalinosi patirtimi apie viešojo kalbėjimo įgūdžius.