Aktualijos

Inkilų kėlimo šventėje

Minint Žemės dieną, kovo 21 d.,  2 a ir 2 b klasių mokinių būrys dalyvavo Raseinių urėdijos inkilų kėlimo šventėje „Paukščiai grįžta namo“. Renginys vyko Prabaudos pušyne. Šventėje dalyvavo ir Raseinių Jono Žemaičio gimnazijos gimnazistų klasė. Visus pasitiko mums seniai pažįstamas girininkas Eduardas Šneideris.  Raseinių urėdas mokiniams papasakojo apie grįžtančius paukščius ir inkilų kėlimo taisykles. Visi būriais patraukė į šilą. Pakabinta iki pusė šimto inkilų. Vaikams patiko veikti kartu su miškininkais. Įkėlus inkilus visi galėjo pasportuoti lauko treniruoklių aikštelėje.

Urėdijos darbuotojai dėkojo mokiniams  už atsivežtus inkilėlius,  vaišino kibinais ir sultiniu, o mokiniai - už suteiktą galimybę dalyvauti šiame renginyje. Dėkojame,  kad tėveliai surado laiko ir noro  sukalti inkilus paukščiams.  Tai buvo nuostabi pasaulio pažinimo pamoka miške. Už šią iniciatyvą tariame ačiū  2b klasės mokinės Urtės mamai Erikai Laurinavičienei.
Ankstesni įrašai


2019 m. kovo 14 d. Šiaulių logopedinėje mokykloje vyko Respublikos bendrojo ugdymo mokyklų 5 - 8 klasių mokinių, turinčių specialiųjų ugdymosi poreikių, lietuvių (gimtosios) kalbos olimpiada. Norime pasidžiaugti, kad 7-os klasės mokinė  laimėjo II vietą, o 8-os klasės mokinė – III vietą.

Kovo 21 d. direktorė dalyvavo Vilniuje vykusiame penktajame nacionaliniame švietimo lyderystės forume, kurio tema – „Nuo mokyklos visiems prie mokyklos kiekvienam“. Renginyje kartu su Lietuvos ir užsienio kolegomis buvo dalinamasi patirtimi, svarstytos idėjos, kaip į mokymąsi įtraukti kiekvieną vaiką, atsižvelgiant į jo prigimtį, aplinką ir konkrečią situaciją. 

Kovo 22 dieną mūsų gimnazijoje vyko rajoninis renginys – diktanto konkursas „Raštingiausias mokinys 2019“. Konkurso tikslas – ugdyti gabiųjų mokinių dalykines ir bendrąsias kompetencijas. Diktantą rašė iš viso 39 mokiniai iš įvairių ugdymo įstaigų.

   Kovo 18-22 dienomis pradinių klasių mokiniai dalyvavo SEU olimpiadoje „Dramblys“. Užduočių rengėjai  – „Švietimo Edukatoriai”, Pozityvaus ugdymo institutas ir SEU asociacija siekė atkreipti visuomenės dėmesį į socialinio ir emocinio ugdymo svarbą. 

Baigėsi Lietuvos gimnazijų lygos protų kovų penktasis etapas. Mūsų gimnazistai ir šį etapą baigė pergale ir laimėjo Tauragės apskrities pogrupyje. Džiugi pergalė atvėrė kelius į superfinalą Vilniuje... Dėkojame šiame etape dalyvavusiems: