Aktualijos

Gimnazistai – Lietuvos gimnazijų protų kovų lygos superfinale!

Baigėsi Lietuvos gimnazijų lygos protų kovų penktasis etapas. Mūsų gimnazistai ir šį etapą baigė pergale ir laimėjo Tauragės apskrities pogrupyje. Džiugi pergalė atvėrė kelius į superfinalą Vilniuje... Dėkojame šiame etape dalyvavusiems: Eglei Šlinkšytei, Egidijui Skužinskui, Justui Sirvidui, Evaldui Kentrai, Edgarui Blažiui, Vidmantui Pociui. Ačiū mokiniams, kurie dalyvavo kituose etapuose - už jų indėlį finalo link : Sandrai Šadulskytei, Aistei Lukošiūtei, Aušrinei Tamulevičiūtei, Simui Kačiušiui.
Ankstesni įrašai


Kovo 20 d. vyko antrasis konkurso „Ką žinai apie Lietuvos kariuomenę“ etapas. Sėkmė lydėjo du mūsų gimnazistus, IIa klasės mokinius, Vidmantą Trumpių ir Edgarą Blažį. Abu pateko į finalinį etapą. Džiaugiamės ir linkime sėkmės.

Visi žinome, jog geriausios dienos – kai nėra pamokų. Bet gali būti ir kitaip! Tuo įsitikino 47 Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijos mokiniai, kurie lankėsi  Kaune, Žalgirio arenoje organizuotoje „Geriausioje ever pamokų dienoje“.

Kovo 19 d. 2a  klasės mokiniai  Raseinių krašto istorijos muziejuje  dalyvavo edukacinėje pamokoje ,,Duonos kelias“. Vaikams sunkiai įsivaizduojamas laikmetis prieš šimtą metų, kai darbai buvo dirbami šakėmis, grėbliais, spragilais, nuvedė juos į jų prosenelių praeitį.

Džiugu, kad kūrybingos mergaitės Faustėja Višinskytė, Eimilė Karpaitė  ir Gustė Skiudulaitė į 5 cm pločio ir 20 cm ilgio juostelę sugebėjo sutalpinti išskirtinai įdomias mintis, todėl jų pagaminti knygų skirtukai buvo puikiai įvertinti respublikiniame vaikų kūrybinių darbų konkurse „Knygos skirtukas“, kurį organizavo Girkalnio pagrindinė mokykla.

Specialiosios pedagogikos ir psichologijos  centras dėkoja mokytojai Renatai Skužinskaitei už bendradarbiavimą, asmeninę iniciatyvą ir pagalbą  rengiant Olweus patyčių prevencijos programos metodinę medžiagą klasių valandėlėms, o gimnazijai už šios prevencinės programos gerosios įgyvendinimo patirties sklaidą.