Aktualijos

Šventinį šurmulį prisimenant ... Kiaulytės Pepos kalėdinės išdaigos priešmokyklinukams

Gruodžio 18 d. „Bitučių“ ir „Smalsučių“ grupės vyko į vaikų labai mėgiamą žaidimų kambarį Raseiniuose „Mylimukas Vukis“. Su vaikais Kiaulytė Pepa ir paršas tėtis Džordžas, laukdami Kalėdų Senelio, atliko linksmus ir įdomius eksperimentus. Vaikai piešė stebuklingą laišką nematomu rašalu. Su susidomėjimu pagamino plaukiančią medūzą. Kiaulytė buvo pamiršusi išsivalyti dantis ir įkyriai kriuksėjo, tad vaikai pagamino daug dantų pastos, kad nepritruktų visais ateinančiais metais. Labiausiai vaikams patiko eksperimentas, kaip pasigaminti šiltą ir limpantį sniegą. Vaikai, užsiėmę eksperimentais, nė nepajuto, kaip į duris pasibeldė Kalėdų Senelis. Priešmokyklinukai jam surengė puikų pasirodymą. Mažuosius pradžiugino padovanota knygelė ir saldi dovanėlė. Šventė vaikams suteikė daug nuostabos, linksmybių ir atradimų. Linkime, kad ir po didžiųjų metų švenčių vaikų neįtikėtinos, paprastos, o kartais ir keistai praktiškos svajonės virstų tikrove!
Ankstesni įrašai


Naujus metus Viduklės jaunieji šauliai pradėjo prisidėdami prie Pėsčiųjų žygio asociacijos organizuojamo IX žygio „Keliai į 1949 m. Lietuvos partizanų vadų susitikimą“. 

Sausio 4 dieną dalyvavome Raseinių r. savivaldybės visuomenės sveikatos biuro gimtadienyje. 

Kaip ir kasmet, taip ir šiemet mokiniai atostogauti, o gimnazijos darbuotojai sutikti didžiąsias metų šventes buvo palydėti šventiškai. 12 valandą visi, susirinkę į pramogų salę, žavėjomės išradingu pradinių klasių mokinių ir mokytojų Raigedos Buzienės ir Jolitos Čiuprovienės paruoštu muzikiniu „TV ŠOU“. 

Mūsų komandą Gimnazijų protų kovose toliau sėkmingai rungtyniauja. Tauragės pogrupyje užėmė pirmąją vietą. Lietuvoje II etapo rezultatais dalinasi 6-8 vietas. Sveikiname: Evaldą, Eglę, Egidijų, Justą, Edgarą, Vidmantą.

Šį trečiadienį mūsų gimnazistai nusprendė grįžti į praeitį ir įsikūnyti į didžiąsias 80-ųjų legendas. I-IV gimnazijos klasių mokiniai parodė savo pačių sukurtus trumpus filmukus, apie tai, kaip jie ruošėsi pasirodymams bei kokios buvo jų nuotaikos prieš karnavalą.