Aktualijos

Šventinio sezono atidarymas

Šiandien rytmetys gimnazijoje prasidėjo šventiškai nusiteikus. Mokinių taryba ir choras dainomis prakalbo apie Kalėdas. Nors už lango sniego nematyti, tačiau visi žino, ką skelbia kalendoriuje gruodžio mėnuo. Visi mėgaujasi šaltuku, kuris žnaibo skruostus, įsivaizduoja besmegenį su morka vietoj nosies, stebi lange blyksinčias spalvotas girliandos švieseles, svajoja apie  imbierinius sausainius ir karštą šokoladą bei mintyse dėlioja dovanas po egle. Pasikeitęs gimnazijos skambutis su gera nuotaika pradeda ir baigia pamokas. 
Ankstesni įrašai


Gruodžio 6 d. 7 b klasės mokinys Nojus Vaičys su socialine pedagoge Romena Antanavičiene dalyvavo Raseinių rajono bendrojo ugdymo įstaigų mokinių kūrybinių darbų parodos atidaryme, kur buvo eksponuojami mokinių pagaminti Advento vainikai. Tarp jų buvo ir Livetos Petroševičiūtės, Nojaus Vaičio ir Aurimo Karoso darbai. Autoriai buvo apdovanoti dovanomis ir kolektyvine padėka. 

Šiandien per 7 pamoką posėdžių salėje vyko tradicinis protmūšis „AIDS : geriau žinoti '18“. Žinias kaupė ir jomis „mėtėsi“ 8 a, I a ir I b klasių komandos. Visos komandos buvo labai gerai nusiteikusios, kūrybiškos, nes jų laukė puikios Raseinių rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos biuro dovanos ir, žinoma, žinios - pati svarbiausia prevencija! 

Priešmokyklinukų grupes papuošė Advento kalendoriai ir jie padės vaikams geriau suprasti bėgantį laiką, nes daugeliui pasakymai ,,mėnuo” ar „greitai” neapibrėžtas laiko tarpas. „Bitučių” grupės vaikai kiekvieną dieną perskaito po laiškelį su užduotėle geram darbeliui atlikti. „Smalsučių” grupės vaikų kiekvieną dieną laukia netikėtas siurprizas-saldainis, kuris iškeliauja į namus. 

Antradienį dalyvavome Vilniuje vykusiame forume „Mokyklų pažanga". 

Gruodžio 4 dieną IVab klasės mokiniai Kauno miesto kameriniame teatre stebėjo A. Kanavios monospektaklį ,,Tūla ir kiti“ (J. Kunčino romano „Tūla“ ir apsakymų motyvais). Tai spektaklis apie žmogų, beviltiškai ieškantį vietos gyvenime. Ši pjesė balsui ir pianinui palankioje šviesoje – garsiausias J. Kunčino kūrinys, už kurį 1993 m. autorius buvo apdovanotas Rašytojų sąjungos premija.