Aktualijos

Integruotos pamokos Simono Stanevičiaus tėviškėje

Čia jiems vyko integruotos lietuvių kalbos, pasaulio pažinimo, dailės ir technologijų pamokos. Prieš tai mokiniai aptarė, kodėl gimnazija pavadinta Simono Stanevičiaus  vardu, kuo įžymus šis žmogus, ką reiškia vaizdai ir žodžiai ant kolonų  įėjus į gimnaziją. Muziejininkas K. Krolys svetingai pasitiko mokinius  sodyboje  –  muziejuje ir įdomiai papasakojo apie rašytoją,  pastatus, čia esančius senovinius daiktus, skulptūras, kurios simbolizuoja pasakėčias. Šviečiant rudeninei saulutei mokiniai patyrinėjo rudeninę gamtą, atpažino sodyboje esančius medžius, lapus, sėklas, pasigrožėjo spalvotų klevų alėja ir savo jausmus pavaizdavo piešiniuose. 
Ankstesni įrašai


Spalio 4 d. gimnazijoje vyko Konstitucijos egzaminas. 30 gimnazistų pasitikrino savo žinias apie aukščiausią valstybės įstatymą. Daugiausiai taškų surinkę mokiniai dalyvaus II konkurso etape. Linkime sėkmės.

Spalio 5 dieną, Tarptautinės mokytojo dienos proga, gimnazijoje vyko netradicinės pamokos. 

Spalio 4 dieną visus rajono ugdymo įstaigų vadovus ir mokytojus Raseinių r. savivaldybė pakvietė į Šiluvą kartu švęsti Tarptautinės mokytojo dienos. 

Man dažnai dar prisimena suolai Ir kreida aprašyta lenta.

Spalio 3 d. 10 mūsų gimnazijos mokytojų klausėsi koncerto, skirto Tarptautinei Mokytojų dienai paminėti. Koncertas, kuriame nuostabius kūrinius atliko Merūnas Vitulskis, Dagna Kondratavičiūtė ir Kauno simfoninis orkestras, vyko Kaune, „Žalgirio“ arenoje. Šventę vedė šmaikštusis renginių vedėjas, aktorius ir režisierius Andrius Žurauskas.