Aktualijos

Svečiuose tarptautinės apdovanojimų programos (DofE) koordinatorė

Kovo 13 dieną gimnazijoje lankėsi tarptautinės apdovanojimų programos (DofE) koordinatorė iš Vilniaus Živilė Sakalauskienė. Viešnia susitiko su programos vadove gimnazijoje, aptarė programos įgyvendinimo sėkmes ir sunkumus, pasidalino mintimis, kaip motyvuoti mokinius siekti apdovanojimo. Bendravo su programos dalyviais gimnazistais ir mokiniais, kurie taip pat norėtų dalyvauti programoje. Mokiniai įvardijo, kad įdomiausia programos dalis - žygiai, o sudėtingiausia - paslaugų sritis, tad kartu su koordinatore aptarė, kur jie galėtų savanoriauti, kokias paslaugas teikti. 
Ankstesni įrašai


Kovo 11-oji - Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo diena. Tai itin reikšminga diena kiekvienam iš mūsų. Todėl šios gražios šventės proga Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijos  pilietiškumo grupė, vadovaujama pavaduotojos Audros Samienės, organizavo žygį pėsčiomis.  Jaunieji šauliai, mokinių tėveliai ir kiti bendruomenės nariai džiugiai  prisijungė prie šios gražios ir prasmingos iniciatyvos.

Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną,  Kovo 11 d., Raseinių savivaldybėje vyko „Auksinio lūšiuko“ apdovanojimų ceremonija, kurios metu paskelbti 5 nominacijų laureatai už ypatingus praėjusių metų pasiekimus. 

Kovo 8 dieną Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijoje vyko rajoninis pradinių klasių mokinių konkursas „Žynys“. Į jį susirinko daugiausiai žinių turintys 3-4 klasių mokiniai iš 6 rajono mokyklų:  Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinės mokyklos ir Šaltinio progimnazijos, Raseinių rajono Gylių mokyklos - daugiafunkcio centro, 

Kovo 9-10 dienomis Kaune vyko respublikinė Lietuvių kalbos ir literatūros olimpiada Lietuvos ir užsienio lietuviškų mokyklų mokiniams. Mūsų rajonui atstovavo gimnazistė Raminta Klimaitė, IIIb klasės mokinė (mokytoja Rasa Mažeikienė). Dalyvavimas Lietuvių kalbos ir literatūros olimpiadoje – tai ne tik galimybė išbandyti savo žinias, bet ir puikus būdas puoselėti gimtąją kalbą, 

Mūsų gimnazijos bibliotekoje nuo šiandien, kovo 9 d., yra eksponuojami 6 a klasės mokinių Vėjos Ir Lyjos Germanavičiūčių kūrybiniai darbai. Ekspozicijoje akį traukia įdomia technika pagaminti atvirukai, senuoju liaudišku būdu pintos juostos. Kviečiame visus užeiti ir pasigrožėti jaunųjų menininkių darbais. Paroda vyks visą kitą savaitę.