Aktualijos

Spalis - bibliotekų mėnuo

Spalis - mokyklų bibliotekų mėnuo, todėl visą spalio mėnesį bibliotekoje vyks įvairūs renginiai ir užsiėmimai.

Spalio 10 dieną Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijos bibliotekoje vyko „Nieko rimto“ leidyklos knygų mugė. Buvo galima įsigyti įvairių knygų mažiems ir dideliems skaitytojams. Mugės metu buvo galima įsigyti ne tik knygų, bet ir skirtukų, užrašų knygučių, atšvaitų, magnetukų, žaismingų puodelių.

Na, o mažieji ketvirtokai įsigiję knygų, pasibaigus mugei nusprendė jas pradėti skaityti bibliotekoje.

SPALIS - MOKYKLŲ BIBLIOTEKŲ MĖNUO!

KVEIČIAME BŪTI AKTYVIAIS MŪSŲ BIBLIOTEKOS SKAITYTOJAIS IR LANKYTOJAIS!

JŪSŲ LAUKS ĮVAIRIOS IR ĮDOMIOS UŽDUOTYS, STAIGMENOS BEI DOVANOS! 

Spalio 10 dieną, per 1 ir 2 pertrauką vyks, leidyklos „Nieko rimto“ knygų mugė. 

Spalio 13 dieną, penktadienį, po 5 pamokų, kviečiame rašyti laišką bibliotekai.

Spalio 18 dieną, kviečiame kurti skirtukus, gimnazijos 10-ąjam jubiliejui ir rašytojo Simono Stanevičiaus 218 gimimo metinėms paminėti. 

Spalio 20 dieną gimnazijos komanda dalyvaus konkurse „Skaitymo malonumai“ Ariogalos gimnazijoje. 

Spalio 25 dieną kviečiame į „slaptą pasimatymą“ su knyga!
Ankstesni įrašai


Spalio 12 d. mūsų gimnazijoje lankėsi Panevėžio miesto ugdymo įstaigų vadovai. Svečių apsilankymo tema -  „Dėmesio centre - individuali mokinio pažanga“. Po susitikimo su administracija svečiai apžiūrėjo gimnaziją, jos prieigas, o papietavę vyko į Raseinius. 

 

 

Spalio 10 d. „Bitučių“ ir „Smalsučių“ grupių priešmokyklinukai, pakviesti miestelio bibliotekininkės Janinos Gečaitės, dalyvavo garsinio skaitymo rytmetyje „Kartą gyveno katinas“. Išradingai garsiniu skaitymu vaikus sudomino Raseinių Marcelijaus Martinaičio viešosios bibliotekos informacinių paslaugų ir vaikų literatūros skyriaus vedėja Jolanta Gudeikytė. 

Spalio 11 d. gimnazijos pramogų salėje nuo ryto sukiojosi keturi sunerimę gimnazistai – derino kompiuterį ir projektorių, dėliojo puodelius, kaitė kvapnią arbatą ir nuolat kažką burbėjo panosėje. Ir visa tai todėl, kad šaunusis pirmokų ketvertukas ruošėsi pristatyti, kaip jiems sekėsi įgyvendinti vieną iš tarptautinių Edinburgo hercogo apdovanojimų programos (DofE) veiklų – bandomąjį ir kvalifikacinį žygius. 

Spalio 10 dieną Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijos IV ab klasės gimnazistai vyko į Tauragę, į Kęstučio batalioną.  Kęstučio batalione vyko Krašto apsaugos diena, skirta vyresniųjų klasių mokiniams, kurie planuoja sieti savo ateitį su kario profesija.

Labai apsidžiaugėme, kai gimnazijos tėvų komitetas suvedė konkurso ,,Šauniausia klasė“ rezultatus ir paskelbė mūsų klasę - 3b -  šauniausia klase tarp pradinių klasių.  Didžiuojamės šiuo laimėjimu, džiaugiamės prie klasės atsiradusia lentele ,,Šauniausia klasė“. Dėkojame tėvų komitetui ir mokyklos direktorei už suteiktą galimybę nemokamai  pakeliauti.