Aktualijos

Sėkmė konkurse „Sveikuolių sveikuoliai“

Lapkričio 25 dieną vyko konkurso „Sveikuolių sveikuoliai“ pirmasis – savivaldybės etapas. Renginį organizavo Raseinių r. savivaldybės visuomenės sveikatos biuras. Šiuo konkursu siekiama ugdyti mokinių gebėjimus saugoti ir stiprinti savo bei kitų sveikatą, skatinti  mokinių, mokytojų ir visuomenės sveikatos priežiūros specialistų bendradarbiavimą, praktikuoti darbą komandoje. Konkurse iš viso varžėsi 16 (įvairaus amžiaus) komandų iš Raseinių r. mokyklų.    Viduklės Simono Stanevičiaus gimnaziją atstovavo dvi 1-4 ir 7-8 klasių mokinių komandos. Mokiniams talkino mokytojos Edita Lukošienė, Valda Petrokienė bei sveikatos priežiūros specialistė Lina Kučinskaitė. Komandos buvo paruošusios prisistatymus, dalyvavo sportinėse rungtyse, atliko teorines ir praktines užduotis. Susumavus rezultatus paaiškėjo, kad 1-4 klasių tarpe mūsų 4a klasės mokinių komanda užėmė I  vietą!  Jų laukia antrasis šio konkurso etapas. Mokiniai grįžo su padėka ir dovanomis. Dėkojame mokytojoms ir specialistei Linai už mokinių paruošimą konkursui. 
Ankstesni įrašai


Profilaktinių moksleivių sveikatos pažymų tikrinimo metu pastebėta, kad kasmet vis daugėja vaikų, turinčių regos sutrikimų. Didžiausi regėjimo priešai – televizorius, kompiuteris, išmanusis telefonas. Vaikams augant, ypač pradėjus lankyti mokyklą, padidėja jų akims tenkantis krūvis, jos greičiau pavargsta. Norėdami išvengti akių nuovargio ar skausmo, privalome kasdieną daryti akių mankštas.

Antrokai per pasaulio pažinimo pamoką išsiaiškino, kokiomis savybėmis pasižymi molis, ir sužinoję, kad iš jo galima nulipdyti įvairius daiktus, nusprendė pabandyti. Pirmiausia per dailės ir technologijų pamoką pabandėme vazeles nusilipdyti iš plastilino. Puikiai pavyko. Tad nieko nelaukę susiruošėme į Raseinių krašto istorijos muziejų, kur organizuojami edukaciniai užsiėmimai „Lipdymas iš molio“. 

Rugsėjo mėnesį, susirinkę į mokyklą, nekantravome pasidalinti savo įspūdžiais apie per vasarą perskaitytas knygas. Daugiausiai jų, net septynias, buvo perskaitęs Deividas. Pasidžiaugėme, nes neatsirado nei vieno antroko, kuris nebūtų vasarą į rankas paėmęs knygutės. 

Spalio 20 d. Raseinių Marcelijaus Martinaičio bibliotekoje vyko istorinių žinių konkursas „100 klausimų ir 100 atsakymų Lietuvai". Mūsų gimnazijai sėkmingai atstovavo III b klasės gimnazistai Vidmantas Pocius, Aistė Lukošiūtė, Viktorija Usinaitė. 

Spalis – mokyklų bibliotekų mėnuo. Mūsų gimnazijos bibliotekoje kiekvieną savaitę organizuojami įvairūs užsiėmimai. Šią savaitę, gimnazijos bibliotekininkės pakvietė  priešmokyklinukus, pradinukus ir aštuntokus  į netradicines pamokas. Mažieji bibliotekos bičiuliai gamino skirtukus, rašė laišką bibliotekai.