Aktualijos

Gimnazijoje svečiavosi Panevėžio miesto ugdymo įstaigų vadovai

Spalio 12 d. mūsų gimnazijoje lankėsi Panevėžio miesto ugdymo įstaigų vadovai. Svečių apsilankymo tema -  „Dėmesio centre - individuali mokinio pažanga“. Po susitikimo su administracija svečiai apžiūrėjo gimnaziją, jos prieigas, o papietavę vyko į Raseinius. 

 
Ankstesni įrašai


Spalio 10 d. „Bitučių“ ir „Smalsučių“ grupių priešmokyklinukai, pakviesti miestelio bibliotekininkės Janinos Gečaitės, dalyvavo garsinio skaitymo rytmetyje „Kartą gyveno katinas“. Išradingai garsiniu skaitymu vaikus sudomino Raseinių Marcelijaus Martinaičio viešosios bibliotekos informacinių paslaugų ir vaikų literatūros skyriaus vedėja Jolanta Gudeikytė. 

Spalio 11 d. gimnazijos pramogų salėje nuo ryto sukiojosi keturi sunerimę gimnazistai – derino kompiuterį ir projektorių, dėliojo puodelius, kaitė kvapnią arbatą ir nuolat kažką burbėjo panosėje. Ir visa tai todėl, kad šaunusis pirmokų ketvertukas ruošėsi pristatyti, kaip jiems sekėsi įgyvendinti vieną iš tarptautinių Edinburgo hercogo apdovanojimų programos (DofE) veiklų – bandomąjį ir kvalifikacinį žygius. 

Spalio 10 dieną Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijos IV ab klasės gimnazistai vyko į Tauragę, į Kęstučio batalioną.  Kęstučio batalione vyko Krašto apsaugos diena, skirta vyresniųjų klasių mokiniams, kurie planuoja sieti savo ateitį su kario profesija.

Labai apsidžiaugėme, kai gimnazijos tėvų komitetas suvedė konkurso ,,Šauniausia klasė“ rezultatus ir paskelbė mūsų klasę - 3b -  šauniausia klase tarp pradinių klasių.  Didžiuojamės šiuo laimėjimu, džiaugiamės prie klasės atsiradusia lentele ,,Šauniausia klasė“. Dėkojame tėvų komitetui ir mokyklos direktorei už suteiktą galimybę nemokamai  pakeliauti.

Spalio 6 d. mūsų gimnazijos 7a klasės mokiniai dalyvavo netradicinėje gamtamokslinėje pamokoje „Miško paslaptys“, kuri vyko Vilniaus rajone esančiame Dūkšto ąžuolyne. Pamoką vedė gamtosaugos specialistas Remigijus Karpuška. Gamtosaugininkas pasakojo apie tai, kodėl reikia rūpintis miškais, kaip juos prižiūrėti ir saugoti.