Aktualijos

Akių mankšta - kiekvieną dieną!

Profilaktinių moksleivių sveikatos pažymų tikrinimo metu pastebėta, kad kasmet vis daugėja vaikų, turinčių regos sutrikimų. Didžiausi regėjimo priešai – televizorius, kompiuteris, išmanusis telefonas. Vaikams augant, ypač pradėjus lankyti mokyklą, padidėja jų akims tenkantis krūvis, jos greičiau pavargsta. Norėdami išvengti akių nuovargio ar skausmo, privalome kasdieną daryti akių mankštas.

Visuomenės sveikatos specialistė Lina visą spalio mėnesį gimnazijoje kiekvieną dieną po 4 pamokų moko, kaip atlikti akių nuovargį mažinančius pratimus. Išsiaiškina, kodėl po akių mankštos skauda akis, kodėl yra svarbu daryti akių mankštą kiekvieną dieną. Mokiniai noriai daro akių mankštas ir džiaugiasi, kad gali pagerinti savo regėjimą. 
Ankstesni įrašai


Antrokai per pasaulio pažinimo pamoką išsiaiškino, kokiomis savybėmis pasižymi molis, ir sužinoję, kad iš jo galima nulipdyti įvairius daiktus, nusprendė pabandyti. Pirmiausia per dailės ir technologijų pamoką pabandėme vazeles nusilipdyti iš plastilino. Puikiai pavyko. Tad nieko nelaukę susiruošėme į Raseinių krašto istorijos muziejų, kur organizuojami edukaciniai užsiėmimai „Lipdymas iš molio“. 

Rugsėjo mėnesį, susirinkę į mokyklą, nekantravome pasidalinti savo įspūdžiais apie per vasarą perskaitytas knygas. Daugiausiai jų, net septynias, buvo perskaitęs Deividas. Pasidžiaugėme, nes neatsirado nei vieno antroko, kuris nebūtų vasarą į rankas paėmęs knygutės. 

Spalio 20 d. Raseinių Marcelijaus Martinaičio bibliotekoje vyko istorinių žinių konkursas „100 klausimų ir 100 atsakymų Lietuvai". Mūsų gimnazijai sėkmingai atstovavo III b klasės gimnazistai Vidmantas Pocius, Aistė Lukošiūtė, Viktorija Usinaitė. 

Spalis – mokyklų bibliotekų mėnuo. Mūsų gimnazijos bibliotekoje kiekvieną savaitę organizuojami įvairūs užsiėmimai. Šią savaitę, gimnazijos bibliotekininkės pakvietė  priešmokyklinukus, pradinukus ir aštuntokus  į netradicines pamokas. Mažieji bibliotekos bičiuliai gamino skirtukus, rašė laišką bibliotekai.

Auksinis ruduo, lapų grožis, spalvų žaismas, puiki nuotaika šiandien vyravo 1b klasėje per dailės ir technologijų pamoką. Ši pamoka buvo kitokia, neįprasta, nes ją vedė Urtės mama – Erika Laurinavičienė. Mama mokė vaikus iš klevo lapų susukti ir surišti rožės žiedelį.