Aktualijos

Gimnazistų vasara Erasmus+ Danijoje

Rugpjūčio 1 – 9 dienomis 15 asmenų komanda (Sima Trakšelienė, Jurga Bulotienė, Aistė Lukošiūtė, Austėja Milašauskytė, Ineta Žalkauskaitė, Julija Bentnoriūtė, Mindaugas Žiūkas, Simas Kačiušis, Simona Petkutė, Simonas Jovaišas, Lukas Strumila, Arminas Underis, Vaiva Degenytė, Vidmantas Pocius, Viktorija Usinaitė) dalyvavo Erasmus+ projekte Danijoje,  Aalborge, kurio tema buvo „Integration through sports“.

Lietuviai, kartu su dalyviais iš Danijos, Vengrijos ir Turkijos, diskutavo apie sporto istoriją, jo svarbą savo šalyse, dalinosi asmenine patirtimi, iškilusiomis problemomis ir galimais jų sprendimais, ruošė pristatymus apie tai, kaip įvairios sportinės veiklos padeda integruoti žemesnės socializacijos asmenis, pabėgėlius ir kt. Visų veiklų svarbiausias tikslas – sukurti instrukciją, kuria būtų galima vadovautis grįžus į savo šalį ir sukurti projektą/organizaciją, kuri sporto pagalba integruotų ir vienytų įvairių tautybių ir socialinės brandos asmenis. Be instrukcijos sudarymo, taip pat didelis dėmesys buvo skiriamas anglų kalbos ir bendravimo įgūdžių tobulinimui, naujų kultūrų pažinimui, tolerancijai ir sveiko humoro skatinimui.

 Be įprastinių veiklų vykdymo dalyviai taip pat turėjo galimybę praleisti dieną Aalborge. Ten galėjo grožėtis Aalborgo panorama iš 105 metrai virš jūros lygio įrengtos kavinės, apžiūrėti įstabios architektūros Muzikos namus, pasisemti įkvėpimo Kunsten modernaus meno muziejuje ir pamatyti spalvingą gatvės meną. Galų gale, tokie projektai ne vien padeda tobulinti anglų kalbos įgūdžius ar skatina domėtis ir spręsti aktualias problemas, jie sukuria sąlygas moderniam švietimui –  viską matyti, girdėti, jausti, ragauti ir visur dalyvauti galima patiems.

 
Ankstesni įrašai


In 1th August - 9th August 2017 three students Eglė Šlinkšytė, Rimantė Mockutė and Raimonda Mockutė and teacher Rūta Jegnoraitė – Juškienė from Viduklė Simonas Stanevičius gymnasium participated in Erasmus+ project “ I am not racist, but…“ in  Võsu, Estonia. There were 25 participants from 5 different countries – Estonia, Sweden, Turkey, Romania and Lithuania.

Liepos 14 d. 25 gimnazijos abiturientai laikė savo rankose atestatus. Džiaugiamės, kad egzaminų rezultatai nenuvylė ir suteikė jauniems žmonėms pasitikėjimo, ryžto siekiant savo gyvenimo tikslų. Sėkmės jiems.

Besibaigant birželiui Viduklės gimnazijos paramos fondas pradėjo įgyvendinti Raseinių rajono savivaldybės finansuotą projektą „Kūrybinės dirbtuvėlės visai šeimai“. Projekto įgyvendinimui skirta 300 eur. „Kūrybinių dirbtuvėlių visai šeimai“ idėja - bet kokį darbelį mamai ir dukrai, tėčiui ir sūnui, močiutei ir anūkei atlikti kartu. 

Mokslo metų pabaigoje UAB „Eurosec LT“ švedijos gamintojo Biosensor Aplications įrenginiu Biosens 600 gimnazijoje atliko narkotinių medžiagų tyrimą. Šis prietaisas plačiai  naudojamas policijos, sienos apsaugos, oro uostų ir kt. tarnybų visame pasaulyje.

Gimnazijos Tėvų komitetas buvo paskelbęs 2016-2017 m. m. Šauniausios klasės konkursą. Jo tikslai:
•  Stiprinti mokinių savivaldos vaidmenį mokyklos gyvenime, suaktyvinti klasių bendruomenes, stiprinti ir palaikyti mokinių atsakomybę, skatinti gabius ir talentingus mokinius.
•  Didinti  mokinių mokymosi motyvaciją, gerinti pamokų lankomumą.