Aktualijos

Svečiavosi Kauno maisto pramonės ir prekybos mokymo centro atstovai

Kovo 22 d. gimnazijoje vyko trumpas, bet informatyvus mokinių susitikimas su Kauno maisto pramonės ir prekybos mokymo centro atstovais. Sveičiai pristatė savo profesinio ugdymo įstaigos veiklą, galimus profesinius pasirinkimus, gyvenimo sąlygas, laisvalaikio užimtumą. Po susitikimo mokiniai uždavė keletą klausimų, o svečiai pakvietė sudalyvauti atvirų durų dienose kovo 28-29 dienomis. 
Ankstesni įrašai


Dovanoti kraują – išgelbėti gyvybę. Kovo 21 d. gimnazijos bendruomenė dalyvavo gražioje pilietinėje akcijoje. Nemažas III-IV gimnazijos mokinių pasidalino tuo dideliu turtu, turtu, kuris gali išgelbėti gyvybę ne vienam Lietuvos piliečiui.

Labai džiaugiamės, jog akcijoje dalyvavo ir du Viduklės komunalinių paslaugų darbuotojai. Tai puikus pavyzdys tiek kolegoms, tiek jaunajai kartai. 

 

Kas yra žmogaus orumas? Kas jį suformuoja? Ar pats žmogus pateikia save kaip orią asmenybę, ar orumas proiklauso nuo aplinkinių požiūrio į žmogų? Šiuos ir panašius klausimus kovo 21d. gimnazijos pramogų salėje kėlė teisininkas, Mykolo Riomerio universiteto dėstytojas Marius Laurinaitis. Susitikimo su 6-I klasių mokiniais tema - „Patyčios elektroninėje erdvėje".  

 

Mokiniai vis dažniau kalba, kad jiems patinka netradicinės pamokos, kurios vyksta už klasės ribų. Šiandien, minint Tarptautinę miego dieną, Iab klasės mokiniai istorijos pamokoje (mokyt. Gintarė Tytmonienė) mokėsi apie I Pasaulinio karo eigą ir Paryžiaus taikos konferencijos nutarimus ilsėdamiesi ant čiužinių gimnazijos vestibiulyje. Pasak mokinių, daugelis namuose mokosi patogiai įsitaisę lovoje ar krėsle, sėdmaišyje, todėl tokia pamokos forma jiems buvo ne naujiena, o smagus dienos siurprizas. 

Kovo 15 d. 8-III gimnazijos klasių mokiniams septintąją pamoką vedė jaunas Viduklės ambulatorijos gydytojas Saulius Narauskas. Svečias mokiniams kalbėjo apie sveikos gyvensenos įgūdžių svarbą, sveiką mitybą, antsvorio ir perdėto liesumo įtaką jauno žmogaus fiziologijai, lytinei brandai.

Kaip smagu ir neįprasta buvo priešmokyklinukei Eimilei „Bitučių“ grupėje matyti ir mokytis kartu su mama ir savo draugais. Mama Erika Karpienė - Raseinių Pedagoginės psichologinės tarnybos specialioji pedagogė, vedanti mažiesiems smulkiosios motorikos užsiėmimus. Priešmokyklinukai noriai atliko rankos, riešo ir pirštų judesių lavinimo pratimus. Smulkiosios motorikos lavinimas neatsiejamas nuo kalbos vystymosi, kad vaiko kalbos raida būtų sklandi.