Aktualijos

Įdomi pamoka su kariškiais

Trečiadienį Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijoje vyko lietuvių kalbos mokytojų inicijuota  integruota pamoka, kurioje dalyvavo Lietuvos kariuomenės Judėjimo kontrolės centro ir Lietuvos kariuomenės Karo policijos įvairaus rango pareigūnai. Mokiniai turėjo galimybę susipažinti su Lietuvos kariuomenės struktūra, sužinoti, kaip kariai gyvena sudėtingose tarptautinėse misijose Afganistane ar Malyje. Kapitonas Linas Masiulis gimnazistams pristatė karjeros galimybes šioje mūsų valstybę ginančioje organizacijoje. Anot pareigūno, kariuomenei dažnai prireikia ne tik paprastų karių, bet ir informacinių technologijų specialistų ar greitosios pagalbos medikų. Vėliau mokiniai galėjo iš arčiau susipažinti su sausumos pajėgų naudojamais ginklais ir amunicija: automatiniu šautuvu G-36, įvairiais pistoletais, kulkosvaidžiais, kariškais šalmais, kuprinėmis bei neperšaunamomis liemenėms. Taip pat kariūnai pristatė karo policijos naudojamą specialų automobilį, kuriame nuolat yra naktinio matymo akiniai ar paieškos radarai.

                                                                                                Lukas Kačiušis, IVa klasės mokinys

 

 
Ankstesni įrašai


Lapkričio 29d. Raseinių rajono savivaldybės viešojoje Marcelijaus Martinaičio bibliotekoje vyko rašinių, piešinių ir fotografijos konkurso „Už Raseinių ant Dubysos“ laureatų apdovanojimai. Apdovanoti buvo du mūsų gimnazijos mokiniai.

Lapkričio 29 d. gimnazijoje mokinių ir mokytojų veidus puošė šypsena, ore sklandė gera nuotaika, nes mokinių taryba, kartu su visos gimnazijos mokiniais, minėjo draugo dieną. Šia proga vestibiulyje buvo veriamas gimnazijos draugystės saldainių vėrinys. Šis valgomas papuošalas klases pasieks trečiadienį, klasės valandėlių metu. Ilgosios pertraukos metu buvo aiškinamasi, o kas gi yra tikras draugas. 

Sekmadienio popietę, prasidedant adventui, 8a klasės mokiniai ir susirinko į gimnaziją įgyvendinti sumanytą klasės iniciatyvą. Mokiniai pynė didžiulį advento vainiką. Tam reikėjo ne tik išmonės, kruopštumo, bet ir daug kantrybės. Ir tėveliai turėjo pagelbėti - reikėjo galybės eglių šakelių, eglių ir pušų  kankorėžių.

 

 

Lapkričio 26 d., šeštadienį, Kaune vyko Nacionalinės moksleivių akademijos (NMA) organizuojama matematikos olimpiada 5–8 klasių mokiniams. Joje dalyvavo 6a klasės mokinė Ieva Mačiulaitytė. Nors Ieva prizinės vietos neužėmė, bet patobulino savarankiško mąstymo nestandartinėse matematikos situacijose įgūdžius. Džiaugiamės mokine Ieva ir  dėkojame mokytojai Zitai Karpinienei.

 

4 members (Simona Piatkute, Matas Bondarovas, Deividas Tarvydas, Rūta Jegnoraitė - Juškienė) from Vidukle Simonas Stanevicius Gymnasium took part in Erasmus + project „Migration: Which way ?” in Istanbul, Turkey. There were participants  from 10 countries: Germany, Denmark, Slovakia, Check Republic, Estonia, Sweden, Lithuania, Norway, Turkey and the United Kingdom.