Aktualijos

DofE. Reikia tik labai norėti!

Reikia tik noro, ryžto, laiko, savikontrolės, palaikymo ir ... pirmąjį tavo pasirinktos spalvos DofE ženklelį laikysi savo rankose. Daug ar mažai? Daug, jei įprastą gyvenimo būdą reikia keisti iš pagrindų, mažai – jei pakanka tik viską tinkamai suplanuoti ir paskirstyti savo laiką.

Šiandien džiaugiamės pirmaisiais programos dalyviais, kurie įveikė visus sunkumus siekiant užsibrėžtų tikslų, nugalėjo tingulį, suplanavo ir įgyvendino bandomąjį ir kvalifikacinį žygius ir lapkričio mėnesį Didžiosios Britanijos ambasadoje gaus Bronzos lygio ženklelius. 

Žengtas paskutinis žingsnis – programa ir įspūdžiai pristatyti gimnazistams, surinktas žolinių augalų herbariumas padovanotas biologijos mokytojai.  Kvalifikacinio žygio vertintoja (Europos savanorių tarnybos savanorė) kroatė Matėja Kušic  Sandrai Šadulskytei, Viktorijai Usinaitei, Vidmantui Pociui ir Simui Kačiušiui įteikė raportus (ataskaitas) apie jų atliktą žygį. Liko tik šiuos raportus įkelti į elektroninę pasiekimų platformą  ir rūpintis įvaizdžiu apdovanojimų ceremonijai.

Pirmiesiems sunkiausia, tačiau dabar jie galės būti puikiais patarėjais ir pagalbininkais tiems, kurie tik pradės dalyvauti šioje programoje.  DofE programos vadovės mokytojos Jolanta Jonaitienė ir Rūta Jegnoraitė - Juškienė tikisi, kad dalyvių gretos gausės, programa gimnazijoje klestės, o mokiniai pasipuoš visų spalvų ženkleliais. 

 
Ankstesni įrašai


Rugsėjo 23 d. vakarą daugiau nei 70 gimnazijos mokinių, mokytojų, mokinių tėvų ir svečių iš Raseinių Šaltinio progimnazijos išėjome į naktinį žygį, skirtą Lietuvos žydų genocido dienai paminėti.  Trumpam  sustojome pailsėti  Kanopėnų kaime, rašytojo Simono Stanevičiaus sodyboje. Čia mus laužo šviesoje pasitiko gimnazijos direktorė Danutė Janukienė, socialinė pedagogė Romena Antanavičienė, istorijos mokytoja Gintarė Tytmonienė, muziejininkas Klemensas Krolys.

Kaip ir  kasmet mus visus aplanko ruduo, su savimi atsinešdamas puokštę spalvingų jurgino žiedų, apniukusių debesų virtinę, kraitę žemės gėrybių ir rugsėjo 1-ąją – Mokslo ir žinių dieną.

Rugpjūčio 30 d. Raseinių kultūros centre vyko  mokytojų rudens pasitarimas.  Mums jis buvo įpatingas nes šventės metu gimnazija apdovanota - pereinamuoju prizu – šermukšnio šakele. Tai visos bendruomenės darbo įvertinimas ir įpareigojimas – ugdyti pilietišką asmenybę, puoselėti vertybes, tęsti senąsias ir kurti naujas tradicijas.

Gimnazija prisijungė prie Saugios e. erdvės ženklo bendruomenės ESAFETYLABEL.EU. Mes norime vadovautis atsakingo elgesio taisyklėmis kurios  nuolat kinta.

Dabar jaunimas ir mokyklų darbuotojai gali prisijungti prie interneto įvairiausiais būdais, ne tik mokyklos tinklu. Dėl šių priežasčių svarbu, kad atsakingo elgesio taisyklėse pagrindinis dėmesys būtų skiriamas elgesiui, o ne technologijoms. Taip taisyklės gyvuos ilgiau ir bus lengviau suprantamos tiems, kuriems yra taikomos.

Už dalyvavimą e. erdvės bendruomenės veikloje gimnazija apdovanota Saugaus interneto siuvenyrų rinkiniu.